Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian MiedzińskiWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Adrian Miedziński

Adrian Miedziński: Nie wszystko zależy ode mnie

Dawid Borek
Dawid Borek
Wciąż nie jest jasne, czy Adrian Miedziński w sezonie 2017 nadal będzie ścigał się w barwach Get Well Toruń. - Nie wszystko ode mnie zależy - powiedział 31-latek.

W zakończonym sezonie PGE Ekstraligi, wychowanek toruńskiego klubu wystąpił w 18 spotkaniach Aniołów, notując w nich średnią biegową na poziomie 1,588. Co ciekawe, u Adriana Miedzińskiego nie było dużej dysproporcji między rezultatami w meczach domowych, a pojedynkach wyjazdowych. Na Motoarenie zdobywał średnio 1,632 punktu na bieg, z kolei na obcych stadionach jego średnia wyniosła 1,548.

- Taka sytuacja była u mnie pierwszy raz. Początek sezonu miałem dobry, potem były pewne problemy sprzętowe, później już nie wiedziałem, czy to wina sprzętu, czy moja... Ostatecznie znaleźliśmy przyczyny, ale trochę mnie to nerwów kosztowało. W Toruniu chyba za bardzo chciałem się pokazać, a jak człowiek bardzo chce, to nie zawsze wychodzi. Na wyjazdach być może nie odczuwałem takiej presji, podchodziłem do meczów bardziej na luzie - wytłumaczył Miedziński w rozmowie z Nowościami.

Nadal nie wyjaśniła się kwestia przyszłości 31-latka w Get Well Toruń. Sam zawodnik nie ukrywa, że jego priorytetem jest jazda w rodzinnym mieście. Jeżeli dojdzie on do porozumienia z włodarzami toruńskiego klubu, sezon 2017 będzie dla niego już szesnastym w barwach Aniołów.

- Jestem po rozmowach z działaczami i zobaczymy, co z tego wyniknie. Wiadomo, że Toruń to jest moje miejsce, przy okazji dziękuję kibicom i sponsorom, ale nie wszystko ode mnie zależy - dodał Miedziński.

ZOBACZ WIDEO Paweł Przedpełski nie ma obaw przed wejściem w dorosły żużelPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Miedziński powinien zostać w Toruniu na sezon 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

Wszystkie komentarze (37)

Komentarze (37)

×
    Wszystkie komentarze (37)
    PRZEJDŹ NA WP.PL