Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kacper Gomólski wróci do dawnego klubu?

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
W sezonie 2015 Kacper Gomólski startował w brytyjskiej Elite League w barwach Poole Pirates. Niewykluczone, że w przyszłym roku polskiego żużlowca ponownie zobaczymy w tym klubie.

Przed paroma dniami na torze w Poole rozegrano turniej Blue Riband, w którym z bardzo dobrej strony pokazał się Kacper Gomólski. Polski żużlowiec zajął w tych zawodach czwartą pozycję.


Dobry występ Gomólskiego nie umknął działaczom Poole Pirates. 23-letni żużlowiec startował na Wimborne Road przed rokiem, pomagając wtedy zespołowi w zdobyciu tytułu mistrzowskiego.

- Drzwi dla Kacpra w naszym klubie nigdy nie były zamknięte. Przybył do nas w zeszłym roku i szybko zyskał popularność wśród fanów. W meczach zdarzały mu się lepsze i gorsze wyścigi, ale w decydującym momencie nie zawiódł. Wygrał wyścig, dzięki któremu sięgnęliśmy po tytuł. Na pewno mamy go na oku - powiedział Matt Ford, promotor klubu z Poole.

Na ten moment działacze z Wimborne Road nie podpisali ani jednego kontraktu na nowy sezon. "Piraci" wyrażają zainteresowanie m. in. Chrise Holderem i Vaclavem Milikiem, ale decyzje kadrowe są wstrzymane do listopadowego spotkania promotorów, na którym zostanie ustalony regulamin Elite League na rok 2017.

ZOBACZ WIDEO Andrzej Rusko: Wrócimy na najnowocześniejszy stadion żużlowy na świecie

Czy powrót Kacpra Gomólskiego do Elite League dobrze wpłynąłby na jego formę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL