Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg HancockWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Greg Hancock

Nie ma drugiego dna w sprawie Grega Hancocka. Termiński: Papiery na niego czekają

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Działacze Get Well Toruń są spokojni o dalszą współpracę z Gregiem Hancockiem. Amerykanin nie znalazł czasu, by przyjechać do siedziby klubu przed Grand Prix w Australii, ale papiery na niego czekają.

Włodarze Get Well Toruń przedłużyli już umowy z Pawłem Przedpełskim, Chrisem Holderem i Adrianem Miedzińskim. Klub jest poza tym blisko porozumienia z resztą zawodników. Do tego grona zalicza się Greg Hancock, który podpisał przed rokiem 2-letnią umowę. Jak pisaliśmy już wcześniej, Amerykanin nie podpisze aneksu do swojej umowy przed turniejem Speedway Grand Prix w Australii. 

Właściciel klubu, Przemysław Termiński zapewnia, że nie ma w tej sprawie drugiego dna. Ostateczne porozumienie powinno zostać zawarte jeszcze w tym miesiącu. - Nie ma żadnych obaw, by Hancock u nas nie jeździł. On nie tyle zwleka z przyjazdem do Torunia, co nie miał kiedy tego zrobić. Wiemy, że szykował się do wylotu do Australii i nie było sensu, by w pośpiechu przyjeżdżał do Polski - tłumaczy Termiński.

W każdym razie papiery, jakie musi podpisać Greg Hancock, w Toruniu na niego czekają. - Obie strony chcą dalszej współpracy, więc to powinna być formalność. Wcześniej wszystko ustaliliśmy i czekamy na jego podpis - kwituje właściciel Get Well Toruń.

ZOBACZ WIDEO Tomasz Gollob znów z nagrodą za wyścig sezonu: "Sam się dziwię, jak ja to robię"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Hancock podejmie dobrą decyzję, jeśli zostanie w Toruniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

×
    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL