Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Get Well Toruń chciałby Daniela Kaczmarka? Tak, jeśli byłby wolny

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja w sprawie Daniela Kaczmarka. Gdyby młodzieżowiec Fogo Unii otrzymał zgodę na opuszczenie Leszna, chętnych by nie brakowało. Rozmów z zawodnikiem nie wyklucza właściciel Get Well Toruń.

Obecnie na rynku brakuje młodzieżowców, którzy mogliby zrobić różnicę w PGE Ekstralidze. Wyjątkowo komfortową sytuację ma Fogo Unia, która posiada trzech równorzędnych juniorów: Bartosza Smektałę, Dominika Kuberę i Daniela Kaczmarka.

Przyszłość tego ostatniego nie jest jeszcze przesądzona. Kaczmarek jasno deklaruje bowiem, że zależy mu na regularnej jeździe, a może jej nie dostać, jeżeli zostanie w Lesznie. Sam zawodnik niczego nie przesądza, mówiąc: - Cały czas rozmawiam z klubem. Jestem po kilku spotkaniach i zobaczymy jak to się ułoży. Na ten moment negocjuję z Fogo Unią.

Kaczmarek uzyskał w siedmiu meczach minionego sezonu Ekstraligi średnią biegopunktową 1,000. Jego wartość podnosi dodatkowo fakt, że został w tym roku Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Polski.

W kuluarach mówi się o tym, że zainteresowany pozyskaniem wychowanka Fogo Unii mógłby być Get Well Toruń. Działacze tego klubu myślą poważnie o tym, by po przejściu w wiek seniora Pawła Przedpełskiego wzmocnić formację młodzieżową.

Właściciel klubu, Przemysław Termiński nie zaprzecza, że torunianie wychowankiem Unii mogliby być zainteresowani. - Najpierw jednak klub z Leszna musiałby chcieć go oddać. Tak naprawdę wszystkie atuty są w rękach Fogo Unii. Dopóki klub nie podejmie decyzji, że chce się go pozbyć, my nic nie możemy zrobić. Jeśli jednak okaże się, że Kaczmarek będzie mógł opuścić Leszno, to nie wykluczam, że z nim porozmawiamy - mówi Termiński.

ZOBACZ WIDEO Paweł Przedpełski nie ma obaw przed wejściem w dorosły żużel

Mało prawdopodobne jest to, by do Torunia trafił natomiast Oskar Bober. Dotychczasowy zawodnik łódzkiego Orła ma wybierać między jazdą we Wrocławiu i Zielonej Górze. - Nie wiem z kim Bober teraz negocjuje. Z nami też wcześniej rozmawiał, ale nasze spotkanie zakończyło się bez większych ustaleń - zaznacza Termiński.

Co, gdyby działaczom Get Well Toruń nie udało się znaleźć młodzieżowca z zewnątrz? Wówczas na większe wsparcie finansowe mogliby liczyć dotychczasowi juniorzy tego zespołu.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Unia Leszno powinna za wszelką cenę zatrzymać Kaczmarka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (41):

 • mlodykibic1920 Zgłoś
  Stalkowski rozrywany ! Już wkrótce okaże się gdzie podpisze kontrakt młody junior Damian Stalkowski walczą o niego klubu z Gdańska , Łodzi , Torunia ! Sitarek w Ostrowie . Karuzela
  Czytaj całość
  rozkręca się na dobre juniorzy w cenie .
  • Waldemar Kowalski Zgłoś
   Gdy sie ma weza wkieszeni i sie nie inwestuje w swoja mlodzierz rezygnuj sie zJanka zembola to mlodzierz y bedzie na lekarstwo skad ci adepci maja wzisc pieniadze ile talentu w latach 80-tych
   Czytaj całość
   sie zmarnowalo Przepraszam za pisownie jestem nidowidzoncy Pracowalem w warsztacie za mechanika Mozola Zbyszka sw. pamienci a latach 80 -tych Talent bez pienidzy to jest strata czlowieka
   • viva UL Zgłoś
    A ja chciałbym Eve Mendez.Tak poprostu...Jakby się jej ktoś chciał pozbyć to nie wykluczam rozmów z Evunią
    Wszystkie komentarze (41)

    Komentarze (41)

    ×
     Wszystkie komentarze (41)
     PRZEJDŹ NA WP.PL