Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Piasecki

Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2017

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z PGE Ekstraligi na sezon 2017.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco. 


Stal Gorzów

ZawodnikKrajRok urodzenia
Tomas H. JonassonSzwecja1988
Niels Kristian IversenDania1982
Krzysztof KasprzakPolska1984
Przemysław PawlickiPolska1991
Martin VaculikSłowacja1990
Bartosz ZmarzlikPolska1995
Juniorzy:
Hubert CzerniawskiPolska2000
Rafał KarczmarzPolska1999
Kamil NowackiPolska2000
Alan SzczotkaPolska2001

 Trener: Stanisław Chomski


Get Well Toruń

ZawodnikKrajRok urodzenia
Greg HancockUSA1970
Chris HolderAustralia1987
Jack HolderAustralia1996
Michael Jepsen JensenDania1992
Adrian MiedzińskiPolska1985
Paweł PrzedpełskiPolska1995
Grzegorz WalasekPolska1976
Juniorzy:
Daniel KaczmarekPolska1997
Marcin KościelskiPolska1998
Norbert KrakowiakPolska1999
Igor Kopeć-SobczyńskiPolska1999

  Menedżer: Jacek Gajewski


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Adam ChwiałkowskiPolska1981
Jason DoyleAustralia1985
Patryk DudekPolska1992
Tomasz DutkaPolska1983
Jarosław HampelPolska1982
Andriej KarpowUkraina1987
Piotr ProtasiewiczPolska1975
Jacob ThorssellSzwecja1993
Juniorzy:
Mateusz BurzyńskiPolska1998
Sebastian NiedźwiedźPolska1997
Jakub OsyczkaPolska2000
Damian PawliczakPolska1999
Wojciech PilarskiPolska1998
Oskar PotoniecPolska2000
Mateusz TonderPolska1999
Alex ZgardzińskiPolska1997
Jakub ZubczyńskiPolska1998

 Trener:Marek Cieślak


Betard Sparta Wrocław

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Maciej JanowskiPolska1991
Tomasz JędrzejakPolska1979
Andrzej LebiediewŁotwa1994
Vaclav MilikCzechy1993
Nick MorrisAustralia1994
Tai WoffindenWielka Brytania1990
Szymon WoźniakPolska1993
Juniorzy:
Oskar BoberPolska1997
Maksym DrabikPolska1998
Damian DróżdżPolska1996
Przemysław LiszkaPolska2000

Trener: Rafał Dobrucki


MRGARDEN GKM Grudziądz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Krzysztof BuczkowskiPolska1986
Tomasz GollobPolska1971
Antonio LindbaeckSzwecja1985
Artiom ŁagutaRosja1990
Rafał OkoniewskiPolska1980
Krystian PieszczekPolska1995
Juniorzy:
Mateusz RujnerPolska1996
Mike TrzensiokPolska1996
Dawid WawrzyniakPolska1998
Kamil WieczorekPolska1998

 Trener: Robert Kempiński


ROW Rybnik

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Jake AllenAustralia1995
Damian BalińskiPolska1977
Max FrickeAustralia1996
Grigorij ŁagutaRosja1984
Fredrik LindgrenSzwecja1985
Tobiasz MusielakPolska1993
Rafał SzombierskiPolska1982
Juniorzy:
Robert ChmielPolska1998
Lars SkupieńPolska1997
Kacper WorynaPolska1996

 Trener: Mirosław Korbel 


Fogo Unia Leszno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Peter KildemandDania1989
Janusz KołodziejPolska1984
Piotr PawlickiPolska1994
Nicki PedersenDania1977
Emil SajfutdinowRosja1989
Wiktor Trofimow jrUkraina1999
Grzegorz ZengotaPolska1988
Juniorzy:
Dominik KuberaPolska1999
Wiktor LisPolska1999
Bartosz SmektałaPolska1998
Szymon SzlauderbachPolska1999

  Menedżer:Piotr Baron


Włókniarz Częstochowa

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Karol BaranPolska1981
Rune HoltaPolska1973
Andreas JonssonSzwecja1980
Leon MadsenDania1988
Sebastian UłamekPolska1975
Matej ZagarSłowenia1983
Juniorzy:
Michał GruchalskiPolska1998
Oskar NocuńPolska1997
Oskar PolisPolska1996
Bartosz ŚwiącikPolska1997
Mateusz ŚwidnickiPolski2001
Bartosz TyrasPolska1996
Adrian WoźniakPolska1999

  Trener: Lech Kędziora

Kto zostanie mistrzem Polski w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (68):

Wszystkie komentarze (68)

Komentarze (68)

    Wszystkie komentarze (68)
    PRZEJDŹ NA WP.PL