Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bjarne Pedersen WP SportoweFakty / Tomasz Oktaba / Bjarne Pedersen

W Lublinie powstanie dream team? KM Cross z pierwszym seniorem!

Dawid Borek
Dawid Borek
Lublinianie wracają do ligowych rozgrywek i w sezonie 2017 pojadą w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. W niedzielę klub podpisał kontrakt z pierwszym seniorem.

Umową z KM Cross Lublin związał się z Bjarne Pedersenem. Transfer ten wisiał w powietrzu już od jakiegoś czasu. Duńczyk w minionym sezonie reprezentował Polonię Piła, w barwach której wystąpił w 11 meczach, wykręcając w nich średnią biegową na poziomie 2,000.

W piątek przedstawiciele pilskiego klubu oficjalnie poinformowali, że rozstają się 38-latkiem, a ten już w sobotę zakomunikował, że znalazł nowy klub. Jest on pierwszym seniorem w kadrze KM Cross Lublin, który w przyszłorocznych rozgrywkach pojedzie w Polskiej 2. Lidze Żużlowej.

Kto dołączy do Pedersena? W kuluarach mówi się, że z lubelskim zespołem mogą związać się także Daniel Jeleniewski, Paweł Miesiąc czy Maciej Kuciapa, natomiast trenerem drużyny ma zostać Dariusz Śledź. Jeśli wszystkie z zaplanowanych transferów dojdą do skutku, KM Cross Lublin może zbudować prawdziwy dream team, jak na warunki klubu z najniższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow gotowy na powrót do SGP. Chce wjechać na szczytTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Cyz transfer do PLŻ2 to dobry krok Bjarne Pedersena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

Wszystkie komentarze (29)

Komentarze (29)

×
    Wszystkie komentarze (29)
    PRZEJDŹ NA WP.PL