Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd

KSM działa po cichu. Na kontrakty trzeba jeszcze poczekać

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Za nami półmetek okresu transferowego, a w większości II-ligowych klubów na razie jest więcej spekulacji niż kontraktów. Nie inaczej jest w Krośnie i raczej nie zmieni się to przez najbliższe dni.

O tym, że w Krośnie dojdzie do kadrowej rewolucji już pisaliśmy. Po spadku z Nice PLŻ z zespołu odchodzą Siergiej Łogaczow, Mirosław Jabłoński i Ernest Koza. Chęć prolongaty umowy wyrażał Marcin Rempała, ale na razie strony nie mogą dogadać się w kwestiach finansowych i zawodnikowi jest bliżej do zmiany klubu. Nadal trwają rozmowy z Tomaszem Chrzanowskim.

- Skład zamierzamy ogłosić dopiero pod koniec okresu transferowego. Najpewniej w niedzielę lub poniedziałek - mówi Wojciech Zych, wiceprezes KSM Krosno. - Rozmowy trwają, choć nie są łatwe. Chcielibyśmy oprzeć skład na Polakach, ale jest wśród nich deficyt. Popyt jest większy niż podaż i ceny szaleją, zwłaszcza, że są na rynku nowi "gracze", a niektórzy z nich mają grubo wypchany portfel - tłumaczy.

- Mamy wstępne uzgodnienia z kilkoma zawodnikami, ale nie podpisaliśmy jeszcze żadnego kontraktu i czeka nas dużo pracy przez ten tydzień, żeby zamknąć skład. Żadnych nazwisk nie zdradzę, bo lubimy działać po cichu i nie mówić za wiele dopóki nie ma parafowanej umowy. Nie ukrywam, że ograniczają nas finanse, bo ciągle spłacamy sezon w I lidze, ale też myślę, że będzie to skład, który pozwoli nam walczyć i wygrywać mecze u siebie - kontynuuje wiceprezes KSM.

ZOBACZ WIDEO Historyczna chwila w Łodzi. Wmurowali kamień węgielny (źródło: TVP SA)TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy oparcie składu na polskich zawodnikach to dobry kierunek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

 • seak-krosno Zgłoś
  neomis zgadzam się z tobą w 110 % te 2 paj..e dalej bawią się żużlem, i też kiedyś pisałem że oni nikogo nie chcą w klubie widzieć obcego bo to są ich zabawki.I kibiców mają w
  Czytaj całość
  4-ech tylnich literach, a spadek nie bądźcie mało rozgarnięci to było pewne że spadek.Jak w ostatnim biegu by nasi prowadzili to kazali by naszym 4 okrążenia w prawo wracać żeby punkty stracić.
  • chiefer Zgłoś
   pokazaliście ostatnimi dwoma spotkaniami swoją kompetencję w kierowaniu klubem.
   • chiefer Zgłoś
    wygrywać u siebie ?Krosno przestało wygrywać u siebie jakieś 3 sezony wstecz !
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

    ×
     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL