Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Żużlowcy Kolejarza OpoleWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Żużlowcy Kolejarza Opole

Kolejarz Opole z dwoma kontraktami. Na dniach skład będzie gotowy

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Prezes Kolejarza Opole, Grzegorz Sawicki potwierdza, że klub podpisał kontrakty z dwoma pierwszymi zawodnikami. Mowa o Denisie Gizatullinie i Marcinie Rempale.

33-letni Rosjanin reprezentował barwy Kolejarza Opole już w poprzednim sezonie. Nowy prezes klubu, Grzegorz Sawicki zdecydował się go zatrzymać na przyszłoroczne rozgrywki ligowe. - Denis to solidny zawodnik. W poprzednim sezonie się sprawdził i klub był z niego bardzo zadowolony. Podpisaliśmy z nim kontrakt na przyszły sezon - potwierdza prezes Kolejarza.

Drugim, nowy zawodnikiem klubu będzie natomiast Marcin Rempała, który startował w drużynie KSM-u Krosno. Rozmowy z tym zawodnikiem także zakończyły się podpisaniem kontraktu.

- Na razie mogę potwierdzić te dwa nazwiska. Z paroma innymi żużlowcami też jesteśmy już po negocjacjach, ale nie podpisali jeszcze kontraktów. Gdy złożą swoje podpisy, będziemy mogli o tym poinformować. Możliwe, że uda nam się zakończyć budowę drużyny przed poniedziałkiem, 14 listopada - zaznacza prezes Grzegorz Sawicki.

Denis Gizatullin wystąpił w poprzednim sezonie w siedmiu meczach Nice PLŻ, uzyskując średnią biegopunktową 1,947. Nieco niżej w tym notowaniu sklasyfikowany został natomiast Marcin Rempała (1,617).

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik: Mógłbym znaleźć u siebie sporo błędówPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy pozyskanie Marcina Rempały to dobra decyzja Kolejarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL