Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski

Składy drużyn - Nice PLŻ 2017

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2017.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Unia Tarnów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Kenneth BjerreDania1984
Artur CzajaPolska1994
Jakub JamrógPolska1991
Peter LjungSzwecja1982
Mikkel MichelsenDania1994
Artur MroczkaPolska1989
Juniorzy:
Kacper KoniecznyPolska1998
Piotr PióroPolska1999
Patryk RolnickiPolska1998
Krystian StefanówPolska2000

 Trener:Paweł Baran


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Maksim BogdanowŁotwa1989
Nicolas CovattiWłochy1988
Joonas KylmaekorpiFinlandia1980
Timo LahtiFinlandia1992
Siergiej ŁogaczowRosja1995
Kim NilssonSzwecja1990
Kjastas PuodżuksŁotwa1986
Juniorzy:
Danił KołodinskiŁotwa2000
Jewgienij KostygowŁotwa1996
Davis KurmisŁotwa1999
Oleg MichaiłowŁotwa1999
Artiom TrofimowŁotwa2000
Denis ZworyginŁotwa1998

 Trener: Nikołaj Kokin


Orzeł Łódź

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Hans AndersenDania1980
Gleb CzugunowRosja1998
Aleksandr ŁoktajewRosja1994
Edward MazurPolska1993
Robert MiśkowiakPolska1983
Rory SchleinAustralia1984
Piotr ŚwiderskiPolska1983
Rohan TungateAustralia1990
Juniorzy:
Mateusz BłażykowskiPolska2000
Michał PiosickiPolska1996
Arkadiusz PotoniecPolska1997

 Trener: Janusz Ślączka 


Stal Betad Leasing Rzeszów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Dimitri BergeFrancja1996
Josh GrajczonekAustralia1990
Chris HarrisWielka Brytania1982
Dawid LampartPolska1990
Andrei PopaRumunia1997
Nicklas PorsingDania1993
Davey WattAustralia1978
Juniorzy:
Mateusz RząsaPolska1998
Wiktor LampartPolska2001
Patryk WojdyłoPolska1999

  Trener:Janusz Stachyra 


Polonia Piła

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Adrian CyferPolska1995
Tomasz GapińskiPolska1982
Norbert KościuchPolska1984
Brady KurtzAustralia1996
Arkadiusz PawlakPolska1995
Michał SzczepaniakPolska1983
Wadim TarasienkoRosja1994
Juniorzy:
Kacper GrzegorczykPolska1997
Paweł StaniszewskiPolska1998

 Menedżer:Tomasz Żentkowski


Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Troy BatchelorAustralia1987
Oskar FajferPolska1994
Arsłan FajzulinRosja1999
Renat GafurowRosja1982
Kacper GomólskiPolska1993
Hubert ŁęgowikPolska1995
Linus SundstroemSzwecja1990
Anders ThomsenDania1994
Juniorzy:
Patryk BeśkoPolska1996
Aureliusz BielińskiPolska1997
Dominik KossakowskiPolska1997
Marcin TurowskiPolska1999

  Trener: Mirosław Kowalik


Speedway Wanda Kraków

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Patrick HougaardDania1989
Nicolai KlindtDania1988
Ernest KozaPolska1994
Scott NichollsWielka Brytania1978
Mateusz SzczepaniakPolska1987
Claus VissingDania1986
Juniorzy:
-

Trener: -


Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Damian AdamczakPolska1991
Jacek GollobPolska1969
Oskar Ajtner-GollobPolska1995
Mikołaj CuryłoPolska1992
Marcin JędrzejewskiPolska1987
Andriej KudriaszowRosja1991
Wiktor KułakowRosja1995
Juniorzy:
Mateusz JagłaPolska1999
Tomasz OrwatPolska1999
Patryk SitarekPolska1997

  Trener: Jacek Gollob

Kto wygra Nice Polską Ligę Żużlową w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (59):

  • unia 1938 leszno Zgłoś
    1. Unia Tarnów ( Lider: K.Bjerre zespół który patrząc na 1 ligę ma najróżniejszy skład Ljung Michelsen i Jamróg powinni te sanki ciągnąć nie zapominają o Bjerre oczywiście
    Czytaj całość
    juniorzy niestety na straty)2.Orzel Łódź ( Lider: H.Andersen jak sie obudźa Loktajev i Świder na moje faworyci do awansu )3.Wybrzeze Gdańsk ( Lider: T.Batchelor maja solidnych Polaków Gomolskiego i Fajfera Sundstroem koło średniej 2,000 sie zakręci)4.Lokomotive Daugavpils (Lider: J.Kylmaekorpi skład niż rok temu słabszy niestety na finał NPLZ za mało )5. Polonia Piła (Lider: N.Kosciuch Gapa juz z sezon na sezon coraz słabszy do czołowej 4 bedzie im wiele brakować )6.Stal Rzeszów (Lider: D.Lampart wielki juniorski talent dotego himeryczny Harris czy nierówny Porsing na utrzymanie wystarcza)7. Wanda Kraków (Lider:S.Nicholls brak jakich kolwiek armat Nicholls tez nie pewny)8. Polonia Bydgoszcz (Lider: A.Kudriaszov pewniak do spadku jeszcze na seniorów poszedł Gollob)
    • Penhal Zgłoś
      Dziwi trochę wynik sondy.Ja uważam że Loko i Orzeł mają mocniejszy skład od Unii
      • Maciula87 Zgłoś
        Coś mi się wydaję , że Władek znowu utrzyma I ligę dla Bydgoszczy...I to znowu drużyną za 5 złotych... Niektórych wtedy chxj strzeli hahaha i bardzo dobrze...
        Wszystkie komentarze (59)

        Komentarze (59)

          Wszystkie komentarze (59)
          PRZEJDŹ NA WP.PL