Najnowsze Wyniki/Kalendarz
W II lidze transmisje pojawią się w internecie?WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / W II lidze transmisje pojawią się w internecie?

Składy drużyn - 2 Liga Żużlowa 2017

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z 2. Ligi Żużlowej na sezon 2017.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


KSM Krosno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
David BellegoFrancja1993
Tobias BuschNiemcy1988
Ilja CzałowRosja1995
Mariusz FierlejPolska1980
Nikolaj Busk JakobsenDania1994
Roman LachbaumRosja1998
Andreas LyagerDania1997
Kamil PulczyńskiPolska1992
Mariusz PuszakowskiPolska1978
Juniorzy:
Adrian BialkPolska1999
Oskar NocuńPolska1999

 Trener: Stanisław Kępowicz 


Kolejarz Opole

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Max DilgerNiemcy1989
Daniel GappmaierAustria1991
Denis GizatullinRosja1983
Adrian GomólskiPolska1987
Michał ŁopaczewskiPolska1989
Martin MalekCzechy1985
Marcin RempałaPolska1984
Tomasz RempałaPolska1978
Ondrej SmetanaCzechy1995
Jesper SoegaardDania1988
Dawid StachyraPolska1985
Kevin WoelbertNiemcy1989
Juniorzy:
Tomasz GąsiorPolska1998
Kamil KamińskiPolska1997
Jarosław KrzywoszPolska1999
Tomasz OlczakPolska1997

 Trener: Wojciech Załuski 


Kolejarz Rawicz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Valentin GrobauerNiemcy1995
Zdenek HolubCzechy1996
Nikita KorolewŁotwa1996
Stanisław MielniczukUkraina1995
Patrik MikelCzechy1998
Simon NielsenDania1990
Arkadiusz PawlakPolska1995
Juniorzy:
Przemysław GieraPolska2001
Dawid JonaPolska1998
Marek LutowiczPolska1998
Miłosz WypiorPolska1999

  Trener: Henryk Jasek, menedżer: Adam Skórnicki 


GTM Start Gniezno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Oliver BerntzonSzwecja1993
Jonas DavidssonSzwecja1984
Adrian GałaPolska1995
Krzysztof JabłońskiPolska1977
Mirosław JabłońskiPolska1985
Thomas JoergensenDania1992
Eduard KrcmarCzechy1996
Matej KusCzechy1989
Danny MaassenNiemcy1994
Marcin NowakPolska1995
Juniorzy:
Kevin FajferPolska1998
Patryk FajferPolska1997
Damian StalkowskiPolska1999

 Trener: Krzysztof Jabłoński 


KM Cross Lublin

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Stanisław BurzaPolska1977
Patrick HansenDania1998
Daniel JeleniewskiPolska1983
Maciej KuciapaPolska1975
Robert LambertWielka Brytania1998
Paweł MiesiącPolska1985
Bjarne PedersenDania1978
Juniorzy:
Eryk BorczuchPolska2000
Kamil BrzezińskiPolska1996
Dawid FlisPolska2000
Maciej KuromonowPolska1998
Emil PerońPolska1999
Krystian WłodarczykPolska1996

 Trener: Dariusz Śledź 


PSŻ Poznań

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Władimir BorodulinRosja1992
Mateusz BorowiczPolska1994
Frederik JakobsenDania1998
Marcel KajzerPolska1990
Wojciech LisieckiPolska1992
Steven MauerNiemcy1995
Dominik MoeserNiemcy1998
Kasper Lykke NielsenDania1994
Łukasz PrzedpełskiPolska1992
Daniel PytelPolska1987
Adam StrzelecPolska1994
Juniorzy:
Przemysław LiszkaPolska2000
Bartosz TyrasPolska1996

 Trener: Tomasz Bajerski 


TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Kamil BrzozowskiPolska1987
Patryk DolnyPolska1993
Adam EllisWielka Brytania1996
Kenneth HansenDania1987
Jonas JeppesenDania1998
Sam MastersAustralia1991
Łukasz SówkaPolska1993
Zbigniew SucheckiPolska1984
Juniorzy:
Maksymilian BogdanowiczPolska1998
Dawid KosteckiPolska1999
Marcel StudzińskiPolska2001
Jędrzej ZającPolska1997

   Trener:Mariusz Staszewski

Kto wygra Polską 2. Ligę Żużlową w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (53):

Wszystkie komentarze (53)

Komentarze (53)

    Wszystkie komentarze (53)
    PRZEJDŹ NA WP.PL