Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian GałaWP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Adrian Gała

GTM Start Gniezno pochwalił się kolejnymi kontraktami

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W niedzielę przedstawiciele GTM Startu Gniezno podali nazwiska kolejnych zawodników, którzy w przyszłym roku będą bronić czerwono-czarnych barw. Do zespołu z Grodu Lecha dołączyli Adrian Gała i Marcin Nowak.

Nasze wcześniejsze informacje sprawdziły się. Gnieźnieńscy działacze porozumieli się z Adrianem Gałą oraz Marcinem Nowakiem. Zawodnicy ci znajdują się w podobnej sytuacji - przed nimi pierwszy sezon startów w gronie seniorów. W minionych rozgrywkach obydwaj rywalizowali na torach PGE Ekstraligi. Nowak bronił barw MRGARDEN GKM Grudziądz, natomiast Gała reprezentował Betard Spartę Wrocław. Wychowanek leszczyńskiej Unii osiągnął średnią biegopunktową równą 1,313, z kolej rodowity gnieźnianin - 0,694.

Pierwszych żużlowców GTM Startu Gniezno poznaliśmy w sobotnie południe. Przypomnijmy, że wtenczas działacze klubu z pierwszej stolicy Polski pochwalili się pozyskaniem Krzysztofa Jabłońskiego, Mirosława Jabłońskiego oraz Patryka Fajfera. Ponadto ważny kontrakt z czerwono-czarnymi posiada Kevin Fajfer, który w minionym sezonie zdał egzamin na licencję żużlową.

Nazwiska pozostałych zawodników GTM Startu podane zostaną w ostatni dzień okienka transferowego, a więc w poniedziałek, 14 listopada. Fani czerwono-czarnych z nowo powstałą drużyną będą mogli bliżej zapoznać się 10 grudnia. Na tę datę działacze klubu z Grodu Lecha planują prezentację zespołu. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia.

ZOBACZ WIDEO Stanisław Chomski: Zmarzlik ma zadatki na mistrza świata, ale...

Jak oceniasz ekstraligowe wzmocnienia GTM Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL