Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Niels Kristian Iversen w rozmowie z Łukaszem Benzem WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Niels Kristian Iversen w rozmowie z Łukaszem Benzem

Dlaczego Chomskiemu przeszkadza telewizja? Wywiady rozbijają koncentrację

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Rozmowy z zawodnikami w parku maszyn są urozmaiceniem, ale i też jedną z atrakcji telewizyjnych transmisji z zawodów Grand Prix i PGE Ekstraligi. Nie wszystkim się to jednak podoba. Stanisław Chomski uważa, że to zabija koncentrację.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
Trener Stali GorzówStanisław Chomski jest zdeklarowanym przeciwnikiem tego, żeby telewizyjne kamery śledziły każdy krok zawodnika. Wywiady w trakcie meczu? Wykluczone. Nie ma szans. - Nie mogę się z tym pogodzić - przyznaje Chomski. - Na spotkaniach piłki nożnej czy ręcznej tego nie ma. Tam aż tak mocno z butami nie wchodzą. W siatce też nie wyciąga się zawodnika na rozmowę, bo to dekoncentruje. A rozbijanie koncentracji na żużlu jest bardzo niebezpieczne, bo w najlepszym razie można złamać rękę lub nogę, ale może też stać się coś znacznie gorszego. Poza wszystkim to mam pytanie, czy my jesteśmy na zawodach, czy na festynie lub jarmarku - komentuje Chomski.

Kalendarz żużlowy to najlepszy prezent dla kibica na święta. Kup już teraz!

Można by pomyśleć, że trener Stali jest takim zdeklarowanym przeciwnikiem telewizyjnych nowinek, bo przecież miał przez to spore kłopoty. Dzięki kamerze i podwieszonemu mikrofonowi cała Polska widziała, jak gorzowscy żużlowcy kłócili się o miejsce w składzie przed biegami nominowanymi, jak obrażeni odwracali się na pięcie i odchodzili bez słowa. Chomski po tamtych wystąpieniach nie raz musiał tłumaczyć, czy w drużynie jest atmosfera. Pewnie to też ma jakiś wpływ na jego opinię. Inna sprawa, że kamery w każdym kącie toru i parku maszyn to znak naszych czasów. W piłce nożnej, choć szkoleniowiec twierdzi inaczej, jest tak samo. Oczywiście nie ma rozmów w trakcie meczu, ale przed i w przerwie jak najbardziej.

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik: Znowu moim celem jest zajęcie miejsca w ósemceCzy w trakcie meczu powinny być przeprowadzane telewizyjne wywiady z zawodnikami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (35):

Wszystkie komentarze (35)

Komentarze (35)

×
    Wszystkie komentarze (35)
    PRZEJDŹ NA WP.PL