Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin JędrzejewskiWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Marcin Jędrzejewski

Marcin Jędrzejewski: Każdemu życzę takiego prezesa jak Gollob. Wielka klasa

Kacper Ginter
Kacper Ginter
Żużlowcy przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Pracują nad formą fizyczną i nad sprzętem. Nie inaczej to wygląda u kapitana Polonii Bydgoszcz, Marcina Jędrzejewskiego, który dzieli się odczuciami na temat przygotowań, sezonu 2017 i prezesa.

- Jakiś czas temu rozpocząłem indywidualne treningi, a na dniach powinienem dołączyć do wspólnych ćwiczeń z drużyną. Trochę moje przygotowania krzyżuje choroba, ale myślę, że zaraz dojdę do pełni sił i będę pracował na sto procent możliwości - przekazuje Marcin Jędrzejewski.

Wychowanek bydgoskiego klubu przedstawił również wizję swojego zaplecza sprzętowego. - Postawię na to, co zawsze przynosiło dobre skutki. Będę miał przygotowane dwa komplety motocykli i dodatkowy, rezerwowy silnik. Od jakiegoś czasu współpracuję z tunerem Ryszardem Kowalskim i podobnie będzie też teraz. Chwalę sobie jego działalność. W moim teamie dojdzie też do zmiany mechanika. Myślę, że to wszystko da wynik i będzie dużo lepiej, niż rok temu - prognozuje.

W poprzednim sezonie Marcin Jędrzejewski był czwartym najlepiej punktującym zawodnikiem w bydgoskiej drużynie. Polonista ma nadzieję, że w tym roku podniesie swoje notowania w górę. Liczy na lepsze rezultaty zarówno w drużynie, jak i w turniejach indywidualnych. - Nie stawiam przed sobą wielkich celów. Chcę po prostu dobrze jeździć i zapisywać dużo "trójek" na swoje konto i drużyny. Chciałbym też znaleźć się we wszystkich możliwych finałach, czy to IMP, czy Złotego Kasku - zaznacza.

Kapitan "Gryfów" odniósł się także do tego, jak widzi szanse swojego zespołu w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Zapewnia, że Polonia Bydgoszcz nie jest najgorszą drużyną w stawce, jak sądzą eksperci. - Nie uważam, że jesteśmy skazani na porażkę. Jest kilka drużyn, które według mnie gorzej wypadają na naszym tle. Jeśli będziemy wygrywać u siebie to bez problemu utrzymamy się, a stać nas na to. Musimy tylko ustabilizować formę, by nie było tak jak w roku ubiegłym. Gdy Kudriaszow jechał dobrze, to Jędrzejewski źle. Gdy Jędrzejewski dobrze, to ktoś inny źle i punktów brakowało. Wierzę głęboko, że damy radę. Wystarczą nam zwycięstwa dwupunktowe. Niejednemu damy pstryczka w nos - informuje.

Od ponad roku właścicielem Polonii jest Władysław Gollob. Żużlowiec pochodzący z Tucholi nie szczędzi dobrych słów na temat prezesa. - Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Władysławem. Każdemu życzę takiego prezesa. Jest człowiekiem szczerym i nigdy nie owija w bawełnę. Mówi, jak jest i co może zaoferować. Finansowo myślę, że każdego z nas pozytywnie zaskoczył. Nie mamy na co narzekać. Wielka klasa - kończy Marcin Jędrzejewski.

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

ZOBACZ WIDEO Pojedziemy na biało-czerwono tylko w polskich rundachPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Marcin Jędrzejewski może być liderem bydgoskiej Polonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

×
    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL