Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jarek Pabijan

Adam Skórnicki wraca do jazdy w lidze polskiej!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Nie tylko Premiership. Adam Skórnicki w 2017 roku będzie się także ścigał w lidze polskiej! We wtorek zawodnik doszedł do porozumienia z Kolejarzem Rawicz w sprawie startów w tym klubie w rozgrywkach Polskiej 2. Ligi Żużlowej.

Skórnicki już wcześniej uzgodnił z rawickim klubem warunki pracy jako menedżer. Ma pomagać w prowadzeniu drużyny trenerowi Henrykowi Jaskowi. Prezes Andrzej Kuźbicki od początku jednak zapowiadał, że będzie starał się namówić go również do jazdy z niedźwiadkiem na plastronie i to mu się udało. "Strony uzgodniły, że od najbliższego okienka transferowego, tj. 1 maja 2017 roku, popularny "Skóra" będzie pełnić w Kolejarzu także funkcję zawodnika" - czytamy w komunikacie klubu.

Polecamy: Noworoczna promocja na Kalendarz Żużlowy! Ostatnie dni sprzedaży!

Adam Skórnicki po minionym sezonie rozstał się z Fogo Unią Leszno, gdzie pracował jako menedżer od czerwca 2014 roku i zapowiedział powrót do jazdy do żużlu. Przypomnijmy, że jego kariera przerwana została przez kontuzję biodra, odniesioną w maju 2014 roku na Wyspach Brytyjskich. 

Początkowo Skórnicki twierdził, że interesuje go wyłącznie brytyjska Premiership, w której związał się kontraktem z Wolverhampton Wolves, ale teraz wiemy już, że niespełna 41-latek będzie też jeździł w Polsce. Kolejarza Rawicz, kiedy ten rywalizował w I lidze, reprezentował już w latach 2001-2002.

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

ZOBACZ WIDEO Rajd Dakar, czyli błoto, piach, kurz (źródło: TVP SA)Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Adam Skórnicki może być jednym z najlepszych zawodników w PLŻ 2?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL