Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Szubartowski

Mikael Max wróci na tor. Wystąpi w turnieju pożegnalnym starszego brata

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Mikael Max jest kolejnym zawodnikiem, który potwierdził swój start w turnieju pożegnalnym Petera Karlssona. Dla Maxa będzie to jednorazowy powrót na tor.

Zarówno Peter Karlsson, jak i Mikael Max to legendy Wolverhampton Wolves. Obaj przez wiele lat reprezentowali barwy tego klubu i zapisali się w jego historii. "PK" nie musiał długo namawiać swojego brata na powrót na żużlowy tor. Max w październiku ubiegłego roku postanowił zakończyć karierę.

- Kiedy Peter poprosił mnie o start w jego turnieju pożegnalnym byłem w siódmym niebie. Będzie to wyjątkowy dzień dla całej naszej rodziny. Ja, Peter i nasz brat Magnus znów pojedziemy w jednych zawodach - powiedział Max.

Jednocześnie dla Maxa będzie to powrót do Wielkiej Brytanii po jedenastu latach przerwy. - To będzie fantastycznie wrócić do Wolverhampton. Powinien to być dzień, który wszyscy zapamiętamy. Oczywiście, jest to ważna data dla Petera, ale dla mnie to również będzie wyjątkowy dzień, gdyż minęło dużo czasu od mojej ostatniej wizyty w Wolverhampton - przyznał Max.

Turniej pożegnalny Petera Karlssona odbędzie się 19 marca w Wolverhampton. Zawody rozegrane zostaną w formie rywalizacji par. Oprócz braci Karlssonów udział w tych zawodach potwierdzili Jacob Thorssell oraz Fredrik Lindgren.

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

ZOBACZ WIDEO Skład MRGARDEN GKM Grudziądz na sezon 2017!Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy Mikael Max będzie należał do czołówki turnieju pożegnalnego Petera Karlssona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL