Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skorpiony również wyjechały

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
W poniedziałek po raz pierwszy w tym roku w Lasku Golęcińskim zawarczały motocykle. Na torze pojawili się zawodnicy PSŻ Milion Team Poznań oraz gościnnie Marcel Kajzer z Kolejarza Rawicz.

Z poznańskich zawodników pojawili się Norbert Kościuch oraz juniorzy Daniel Pytel, Anders Andersen i Piotr Dziatkowiak. Dla wszystkich była to pierwsza okazja do wyjazdu na tor. - Wrażenia ? jak zawsze po długiej zimie ? wspaniałe - powiedział Pytel. - Pierwsze okrążenia jechałem ostrożnie, ale z każdym kolejnym czułem się coraz lepiej. Tor był bardzo dobrze przygotowany i chyba równiejszy niż w poprzednim sezonie - przyznał. - Pogoda dzisiaj dopisała i dzięki temu jeździło się jeszcze przyjemniej. Teraz przygotowuję się do obózu i miejmy nadzieję, że tam również aura będzie nam sprzyjać - dodał Kościuch.

W czwartek cały zespół PSŻ Milion Team Poznań jedzie na zgrupowanie na Słowenię, gdzie planowane są cztery dni jazdy ? trzy w Krsko oraz jeden w Landawie. 20 marca na torze w Lasku Golęciński planowany jest pierwszy sparing ze Startem Gniezno.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL