Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Zmarzlik i Tomasz GollobWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i Tomasz Gollob

Gwiazdy przyjadą do Leszna. Będzie nawet 300 osób!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Już w sobotę zostanie rozstrzygnięty XXVII Plebiscyt Tygodnika Żużlowego. Organizatorzy szacują, że do Leszna przyjedzie około 300 osób.

Podczas uroczystego balu zostaną wręczone nagrody dla najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy sezonu 2016 oraz nominacje dla członków kadry. To jednak nie koniec. GKSŻ chce uhonorować oficjalnie Piotra Śwista za jego całą karierę zawodniczą.

Z kolei PGE Ekstraliga zamierza wręczyć statuetki założycielom z okazji 10 - lecia. Organizatorzy zamierzają również przyznać nagrody imienia Damiana Gapińskiego i Krzysztofa Hołyńskiego. W tym przypadku w skład kapituły weszli: Andrzej Witkowski, Andrzej Grodzki, Piotr Szymański, Leszek Demski, Marek Cieślak, Rafał Dobrucki i Krzysztof Cegielski.

Swoją obecność na balu potwierdzili wszyscy reprezentanci Polski poza Jarosławem Hampelem. Organizatorzy nadal czekają na informację od Macieja Janowskiego, który w ostatnich dniach nabawił się kontuzji. Na ten moment wszystko wskazuje, że w imprezie weźmie udział około 300 osób.

Warto również dodać, że cały czas można jeszcze nabywać karty wstępu na XXVII Bal Tygodnika Żużlowego. Cena dla dwóch osób to 390 złotych. Zgłoszenia można składać drogą mailową (redakcja@tygodnikzuzlowy.pl) lub telefonicznie (tel. 605 350 327).

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik: Znowu moim celem jest zajęcie miejsca w ósemce

Czy głosujesz co roku w Plebiscycie Tygodnika Żużlowego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL