Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnicy Fogo PowerMateriały prasowe / Na zdjęciu: zawodnicy Fogo Power

W przyszłym tygodniu początek przedsprzedaży biletów na SBP w Gnieźnie

Mateusz Domański
Mateusz Domański
2 maja na gnieźnieńskim owalu odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Już w przyszłym tygodniu ruszy przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Organizatorzy przewidzieli zniżki dla osób, które zakupiły karnety na mecze GTM Startu Gniezno.

- Już w przyszłym tygodniu ruszy przedsprzedaż biletów na imprezę, która odbędzie się 2 maja. Niebawem przedstawione zostaną ceny wejściówek. Możemy zdradzić, że posiadacze karnetów na domowe mecze GTM Startu będą mogli zakupić bilety z 20 proc. zniżką - powiedział Karol Lejman, prezes zarządu One Sport. 

Oprócz tego Lejman zdradził, że majowym zawodom przyświecać będą imprezy towarzyszące. Na kilka dni przed 2. rundą Speedway Best Pairs w centrum Gniezna odbędzie się wydarzenie promujące te zawody. - Planujemy zorganizować wiele atrakcji towarzyszących majowym zawodom. Na kilkanaście dni przed samą imprezą odbędzie się event, który ma promować ten turniej i zachęcić kibiców do przyjścia na stadion. Zostanie on zorganizowany w centrum miasta. Więcej szczegółów przedstawimy w odpowiednim czasie - dodał. 

Gnieźnieńscy kibice z wielkim entuzjazmem przyjęli wieść o tym, że w pierwszej stolicy Polski odbędzie się jedna z rund SBP. Fani wierzą, że będzie to widowisko na najwyższym poziomie. Podobne nadzieje prezentują przedstawiciele firmy One Sport. - Do imprezy zostały dwa miesiące. Przed nami sporo pracy. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami damy radę i stworzymy w Gnieźnie wielkie widowisko, nie tylko pod kątem sportowym - podsumował Karol Lejman.

ZOBACZ WIDEO Zawodnicy mają dość. Pójdą z Wandą Kraków do Trybunału!Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy w tym roku Fogo Power ponownie zostanie najlepszą parą cyklu SBP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL