Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Richie Worrall / Na zdjęciu: Richie Worrall

Kolejarz Rawicz sprawdzi Richiego Worralla

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Richie Worrall został zaproszony na zgrupowanie Kolejarza Rawicz, które odbędzie się w dniach 27-31 marca. Brytyjczyk będzie jednym z zawodników walczących o angaż w rawickim zespole.

Na zgrupowaniu Kolejarza Rawicz przebywać będą również Josh Bates, Roland Benko oraz brat bliźniak Richiego Worralla - Steve. Rawicki klub planuje rozegranie test-meczu, w którym sprawdzani będą ci zawodnicy.

26-letni Richie Worrall w ubiegłym roku reprezentował barwy Belle Vue Aces, co łączył ze startami w Premier League w ekipie Glasgow Tigers. W tym sezonie będzie on zdobywał punkty dla występującego w Championship Glasgow Tigers.

Richie Worrall ma za sobą epizod w lidze polskiej. W 2014 roku wystąpił w dwóch meczach Lokomotivu Daugavpils. W sześciu biegach zdobył punkt z bonusem, a jedynym zawodnikiem, którego zdołał pokonać Brytyjczyk był Marco Gaschka.

W kadrze Kolejarza Rawicz znajduje się obecnie dziesięciu zawodników. Kontrakty z Niedźwiadkami podpisane mają Valentin Grobauer, Zdenek Holub, Nikita Korolew, Stanisław Mielniczuk, Patrik Mikel oraz Simon Nielsen. Formację juniorską tworzą Przemysław Giera, Dawid Jona, Marek Lutowicz oraz Miłosz Wypior. Zespół prowadzić będą Henryk Jasek i Adam Skórnicki.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota pojechał na tydzień do Włoch. Wszyscy się o niego boją

Czy Kolejarz Rawicz awansuje do fazy play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL