Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Prezentacja zawodników podczas GP Polski w Gorzowie w 2015 rokuWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Prezentacja zawodników podczas GP Polski w Gorzowie w 2015 roku

Stal Gorzów ze sponsorem tytularnym!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Stal Gorzów pozyskała sponsora tytularnego na turniej Grand Prix, który odbędzie się w tym roku na stadionie Edwarda Jancarza. Drugi rok z rzędu będzie nim firma MIB Nordic.

Najważniejszy pakiet sponsorski na gorzowską rundę Grand Prix zgarnęła firma MIB Nordic, która będzie dzięki temu widoczna przede wszystkim na kierownicach zawodników, bandach i ściance medialnej. Współpraca będzie odbywać się dokładnie na takich samych zasadach co rok wcześniej.

Stal jest z tego powodu bardzo zadowolona. Pozyskanie sponsora tytularnego na Grand Prix było jednym z priorytetów klubu. Gorzowianie postawili na sprawdzonego partnera, z którym znają się od wielu lat.

Właściciel MIB Nordic gorzowski klub zaczął wspierać już dawno. Pieniądze na gorzowski żużel wykłada od około dziesięciu lat. Na co dzień prowadzi także firmę MIB Pol. To właśnie ona reklamowała się na stadionie podczas spotkań ligowych. - Przedłużenie umowy to dowód, że sponsorzy oceniają pozytywnie nasze działania. Tyle lat współpracy już o czymś świadczy - mówi nam prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora.

Obie firmy, które wspierają gorzowski żużel, zajmują się produkcją różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Ciekawostką jest fakt, że ich produkty zostały wykorzystane na stadionie w Sztokholmie, gdzie odbywa się jedna z rund Grand Prix. MIB Nordic została także w tym roku sponsorem głównym memoriału Edwarda Jancarza. W przypadku tego turnieju był to najcienniejszy pakiet. Stal nie sprzedawała miejsca w nazwie tej imprezy z wiadomych względów.

ZOBACZ WIDEO Wielki plan Grzegorza Zengoty. Czuje, że nadszedł jego moment

Czy wybierasz się na Grand Prix do Gorzowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL