WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Tomasz Rempała przed Arkadiuszem Potońcem

Wielki test w Stal-Met Kolejarzu. 18 zawodników do sprawdzenia

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
W niedzielę o 13.00 żużlowy trójmecz w Opolu. Dwie drużyny miejscowego Stal-Met Kolejarza zmierzą się ze szwedzką Griparną Nykoping. - Trzeba było rozbić Kolejarza na dwie ekipy, bo mamy osiemnastu ludzi do sprawdzenia - mówi wiceprezes klubu.

Piotr Żyto, wiceprezes Stal-Met Kolejarza Opol, na trójmecz ze szwedzką Griparną Nyköping ułożył specjalny program zawodów. Każdy z 18 zawodników Kolejarza ma jechać w 4 biegach. Trenerzy będą mogli zobaczyć, kto w jakiej jest formie.

Po pierwszych treningach dobrze prezentują się Denis Gizatullin i Adrian Gomólski. Na teraz są oni pewniakami do startu w lidze. Pozostali zawodnicy walczą o pięć wolnych miejsc. Tomasz Rempała, Dawid Stachyra czy Jesper Soegaard z pewnością zrobią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej w trójmeczu ze Szwedami.

- Rywal ciekawy, bo ma w składzie takich zawodników, jak Timo Lahti czy Krzysztof Jabłoński, więc przegląd kadr będzie niezwykle wartościowy - wyjaśnia Żyto. - Musimy dokonać właściwej selekcji, bo w tym sezonie walczymy o czwórkę. Jednak na spokojnie. Dopiero za rok naszym celem będzie rywalizacja o awans.

ZOBACZ WIDEO Odpracował poprzednie zimy. Będzie objawieniem sezonu?Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Kolejarz nie przesadził przypadkiem z ilością zakontraktowanych zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL