Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Kasprzak w barwach Poole PiratesWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak w barwach Poole Pirates

Tarcza Elite: Kasprzak zrehabilituje się za wpadkę? Możliwy powrót Skórnickiego

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W środę rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie o Tarczę Elite League. Zespół Poole Pirates podejmie w nim Wolverhampton Wolves, które będzie bronić dziesięciopunktowej przewagi.

W poniedziałkowym spotkaniu rozegranym na torze w Wolverhampton miejscowe Wilki pokonały Poole Pirates 50:40. Liderem zwycięskiego zespołu był Fredrik Lindgren, który u progu sezonu zasygnalizował wysoką formę. Z kolei po stronie Piratów najlepszy był Nicolai Klindt - 16 "oczek".

Wilki w Poole nie chcą jedynie bronić zaliczki, a pokusić się o zwycięstwo. Pod znakiem zapytania stoi występ Adama Skórnickiego, za którego w pierwszym meczu stosowane było zastępstwo zawodnika. Polak ma za sobą treningi, ale decyzję o starcie podejmie w środowe popołudnie.

W składzie Piratów znalazł się Krzysztof Kasprzak, który w tym sezonie ma być liderem tego zespołu. Wychowanek Unii Leszno w pierwszym starciu spisał się poniżej oczekiwań, zdobywając 5 punktów.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:30, a portal WP SportoweFakty przeprowadzi z niego relację LIVE.

Składy:

Tarcza ElitePoole Pirates - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30.

Poole Pirates: Krzysztof Kasprzak, Jack Holder, Brady Kurtz, Lewis Kerr, Hans Andersen, Nicolai Klindt, James Shanes

Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Kyle Howarth, Adam Skórnicki, Jacob Thorssell, Sam Masters, Max Clegg, Nathan Greaves.

ZOBACZ WIDEO Falubaz musi spełnić jeden warunek. Wszystko w rękach Hampela

Kto zdobędzie Tarczę Elite?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL