Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Hampel i Marek Cieślak WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Jarosław Hampel i Marek Cieślak

Zaskakująca propozycja dla Marka Cieślaka

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
1 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Turniej Pożegnalny Petera Karlssona. Zaproszenie na te zawody otrzymał także trener reprezentacji Polski i ekantor.pl Falubazu Marek Cieślak.

Doświadczonego szkoleniowca do Ostrowa zaprosił Peter Karlsson. Szwed chciał, żeby Cieślak był menedżerem jego drużyny. - Nie odmówiłem, ale przyznam, że byłem naprawdę zdziwiony jego telefonem - mówi nam trener kadry.

Cieślak z Karlssonem zna się wprawdzie bardzo dobrze, ale nie spodziewał się, że otrzyma od niego taką propozycję. - Nigdy nie byłem jego trenerem, a on moim zawodnikiem. Nasze drogi krzyżowały się wprawdzie przez wiele lat przy różnych okazjach. To był przecież świetny zawodnik, który jeździł w reprezentacji. Wydawało mi się jednak, że ktoś taki poprosi o pomoc kogoś ze swojego kraju lub z Wolverhampton, gdzie startował bardzo długo. Zaskoczył mnie, ale jest mi miło. Z przyjemnością pojadę w sobotę do Ostrowa - przekonuje Cieślak.

W Turnieju Pożegnalnym Petera Karlssona zmierzą się drużyny TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski i Przyjaciół. Kibice powinni zobaczyć ciekawe ściganie, bo swój udział w zawodach potwierdzili między innymi Greg Hancock, Tai Woffinden, Andreas Jonsson czy Rune Holta.

ZOBACZ WIDEO Daniel Kaczmarek liczy na rady Grega Hancocka

Czy propozycja Petera Karlssona to duże zaskoczenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL