Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Zengota i Patryk Dudek na czele stawki WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Grzegorz Zengota i Patryk Dudek na czele stawki

Dudek zachował się jak mężczyzna. Mówiąc o swojej formie nie przebierał w słowach

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Patrykowi Dudkowi nie układa się początek sezonu. Słabo wypadł w ostatnim meczu kadry, a w Memoriale Jancarza miał kiepski początek. Zawodnik Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra mówi wprost, że jego forma nie jest najlepsza i czeka go wiele pracy.

Patryk Dudek swoją dyspozycję u progu sezonu skwitował krótko i dosadnie. - Jadę jak pipa - rzucił do kamery nSport+ po kolejnym nieudanym biegu w Memoriale Edwarda Jancarza.

Za szczerość Dudkowi należą się wielkie brawa. Szybka i trafna diagnoza może mu tylko pomóc. - Patryk bez owijania w bawełnę mówi o swojej dyspozycji i to mi się podoba - zauważa Jacek Frątczak, żużlowy menedżer. - Jedzie za nerwowo, popełnia błędy, widać że nie wszystko mu się układa. Jednak spokojnie, bo jestem przekonany, że Dudek upora się ze swoimi problemami. Potrzebuje tylko trochę czasu.

Przypomnijmy, że w ostatnim meczu reprezentacji w Zielonej Górze, Dudka dopadł kryzys sprzętowy. Poważna awaria przeszkadzała mu zwłaszcza na starcie, a i na trasie nie potrafił nawiązać walki z rywalami. W Gorzowie do trzeciej serii włącznie miał problem z czytaniem nawierzchni i regulacją sprzętu. Czasami jeździł za szeroko. Tor się mocno odsypywał, a na zewnętrzną leciały duże kamyczki. Jechało się po nich, jak po rolkach, więc to nie było najlepsze rozwiązanie.

Frątczak mówi, że Dudek potrzebuje czasu, ale on tego czasu za wiele nie ma. Za chwilę rusza Grand Prix, więc zawodnik musi zrobić co w jego mocy, by rozwiązać swoje problemy przed startem cyklu. W Memoriale Jancarza Dudek ostatecznie się przełamał i popisał się piorunującym finiszem, ostatecznie zawody wygrał, więc nadzieja jest.

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Sparta nie namówiła Sławomira Kryjoma? Menedżer podaje powódTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Dudek szybko wróci do wysokiej dyspozycji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • wąż Zgłoś
  OSTAFA SIE DOBRZE TRZYMA NA TYM PORTALU !!!!!
  • Pinio70 Zgłoś
   Niech żyje rzetelność dziennikarska! Niestety bez pana pseudo redaktora. Drogie Sportowe Fakty. Podziękujcie temu panu, bo jego żenujący poziom dziennikarstwa świadczy także o Was. Jak
   Czytaj całość
   można pisać takie głupoty, a potem je bez słowa edytować jakby nigdy nic. Kiepski warsztat dziennikarski, częste konfabulacje, idiotyczne próby antycypacji. Sorry, ale takich bzdur nie kupuję i patrząc po komentarzach, to mało kto je kupuje. Pan redaktor chyba pracuje w myśl zasady: "nieważne czy dobrze, czy źle, oby o tobie mówiono". Jak umiesz, to przygotuj artykuł, skonsultuj z kimś dorosłym, a potem publikuj. Jak nie umiesz, to nie pisz.P.S. Jakby co, to dysponuję pierwotnym tekstem artykułu (no, chyba po pierwszej edycji).
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Dudek ma dużo pracy do poprawy stanu rzeczy jaki jest, Trener zaś zachodzi jak to zrobić aby Dudek zaczął punktować na swoim poziomie.Powodzenia w rozwikłaniu problemu.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL