Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karol Baran na prowadzeniu przed Peterem Ljungiem, Andreasem Jonssonem i Jakubem Jamrogiem WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Karol Baran na prowadzeniu przed Peterem Ljungiem, Andreasem Jonssonem i Jakubem Jamrogiem

Problemy Karola Barana. Czy pojedzie we Włókniarzu?

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Karol Baran z dobrej strony pokazywał się na treningach i walczył o miejsce w składzie Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Jednak ze względu na sprawy pozasportowe może nie mieć okazji do jazdy w barwach beniaminka PGE Ekstraligi.

Karola Barana zabrakło na poniedziałkowym turnieju par, na którym obecni byli niemal wszyscy żużlowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Nieobecność wychowanka Stali Rzeszów była zaskakująca, gdyż dotychczas brał udział w zdecydowanej większości treningów.

Po zakończeniu poniedziałkowego turnieju zapytaliśmy prezesa Michała Świącika o przyczyny braku Barana w zawodach. Włodarz częstochowskiego zespołu nie chciał komentować tej sprawy.

Jak udało nam się dowiedzieć, absencja 35-latka spowodowana była problemami osobistymi. W klubie poinformowano jedynie, że nie chodzi ani o kwestie sprzętowe, ani rozliczenia finansowe Włókniarza z żużlowcem.

Kłopoty są jednak na tyle poważne, że pod znakiem zapytania stoi przyszłość Barana we Włókniarzu. Działacze zapowiadają, że chcą dać szansę zawodnikowi i będą czekać aż rozwiąże on swoje sprawy.

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Sparta nie namówiła Sławomira Kryjoma? Menedżer podaje powód

Czy Włókniarz powinien dać szansę Karolowi Baranowi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

 • Andi - Prawdziwy Kibic Zgłoś
  Moim zdaniem Baran jest lepszy od Ułamka.
  • MUREK Zgłoś
   "Pewnie wielu z Was zdążyło już przeczytać internetowe rewelacje na mój temat. Jak widzicie ktoś skutecznie działa abym sobie nie pojeździł w tym roku ;)W zeszłym sezonie
   Czytaj całość
   przejechałem 9 sparingów(nie meczów, bo nikt mi za nie nie zapłacił) to zrobiono ze mnie zdrajcę. Zdążyłem już przywyknąć do słów "prezesów" i wiem, że umowy i zaufanie są teraz mało warte.Aktualnie nie ma żadnych przeciwwskazań co do moich startów. Mogę jeździć i chce jeździć. Ostateczne zdanie nie należy jednak do mnie. Ja ze swojej strony zrobiłem wszystko, co na ten moment mogłem.A ze sprawą, o której mówi się w kuluarach mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie mam nic wspólnego"
   • Ibrakadabra 43 Zgłoś
    Włókniarz gra bardzo nieczysto w tym momencie, puszczając plotki o zawodniku, które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zainteresowani niech odwiedzą profil żużlowca na fb,
    Czytaj całość
    nieładnie panie Ostafiński i Świącik, bardzo nieładnie.
    Wszystkie komentarze (26)

    Komentarze (26)

    ×
     Wszystkie komentarze (26)
     PRZEJDŹ NA WP.PL