Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Lorek / Tomasz Lorek

Tomasz Lorek ma swojego faworyta do złota DMP

Dawid Borek
Dawid Borek
Tomasz Lorek, znany i ceniony dziennikarz sportowy, ma swojego faworyta do mistrzostwa Polski w sezonie 2017. Największe szanse na mistrzostwo Polski daje on Betardowi Sparcie Wrocław.

We wrocławskiej drużynie doszło do kilku zmian kadrowych względem ubiegłego sezonu. Podczas tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi, Betard Spartę Wrocław poprowadzi nowy menedżer. Funkcję tę objął Rafał Dobrucki.

Do składu zespołu ze stolicy Dolnego Śląska dołączyli z kolei Andrzej Lebiediew oraz młodzieżowiec Oskar Bober. - Wrocławianie ostatnio nie posiadali atutu w postaci swojego toru. Sparta zręcznie pielęgnuje w sobie głód speedwaya. Uważam, że czasami potrzebne jest przewietrzenie salki. Wierzę w mądrość i strategiczne myślenie Rafiego Dobruckiego. Nie bez znaczenia jest mocna seniorska kadra i silni młodzieżowcy: Maksym Drabik i Oskar Bober - ocenił Tomasz Lorek w rozmowie z Expressem Bydgoskim.

Ubiegłoroczne zmagania Nice Polskiej Lidze Żużlowej wygrała drużyna Lokomotivu Daugavpils, jednak ze względów formalnych Łotyszy zabraknie w PGE Ekstralidze. - Wiem, że idea była taka, żeby na Łotwie nie umarł żużel, ale nic złego by się nie stało i świat nie zawaliłby się, gdyby Łotysze ścigali się w ekstralidze. Lokomotiv ubarwia polski żużlowy krajobraz. Nie wolno zapominać, że Daugavpils posiada silne związki historycznie z naszym krajem. Łotysze w polskiej ekstralidze byliby ciekawym zabiegiem kosmetycznym. Wydaje mi się, że tamtejsze linie kolejowe położyłyby jeszcze więcej pieniędzy na funkcjonowanie sekcji żużlowej - skomentował dziennikarz sportowy.

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Sparta nie namówiła Sławomira Kryjoma? Menedżer podaje powód

Czy Betard Sparta Wrocław w sezonie 2017 wywalczy złoty medal DMP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL