Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Park maszyn w Czerwonogradzie Materiały prasowe / Yura Frost / vk.com / Park maszyn w Czerwonogradzie

Chwile grozy podczas IM Ukrainy. Pożar tuż za parkiem maszyn

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Do groźnej sytuacji doszło podczas I rundy Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy w Czerwonogradzie. W okolicy stadionu wybuchł pożar. Sytuację, na szczęście, udało się opanować.

Jak poinformowali znajdujący się na zawodach dziennikarze z Ukrainy, w okolicy stadionu, tuż za parkiem maszyn, zapaliła się trawa. Ogień nie dotarł do stadionu, ale przez moment powiało grozą.

Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że pożar wybuchł kilkanaście metrów od parkingu, w którym znajduje się m.in. łatwopalny metanol, który, co gorsze, spala się bezwonnie i bezbarwnie, na powietrzu może być widoczny jedynie bladoniebieski płomień. Gdyby pożar przedostał się na stadion, straty mogłyby być niezwykle duże. Na szczęście żadnemu z zawodników i kibiców nic się nie stało, a zawody zostały kontynuowane. 

I runda Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy to pierwszy oficjalny turniej w tym kraju. Na liście startowej imprezy znalazło się czterech zawodników z Polski - Mariusz Fierlej, Tomasz Rempała, Dawid Stachyra i Paweł Miesiąc. Zawody przyciągnęły na trybuny sporo sympatyków czarnego sportu.

W momencie publikowania informacji zawody wciąż trwają. Wyniki I rundy IM Ukrainy przedstawimy w godzinach wieczornych.

 ZOBACZ WIDEO Wielkie emocje! Isco uratował Real! Zobacz skrót meczu ze Sportingiem Gijon [ZDJĘCIA ELEVEN]

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL