Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk Dudek WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Patryk Dudek

Atak zimy. Druga kolejka PGE Ekstraligi mocno zagrożona

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Na inaugurację PGE Ekstraligi mieliśmy jedno spotkanie. Planowana na 22-23 kwietnia druga kolejka może zostać odwołana w całości. Decyzje zapadną w piątek i w sobotę. Prognozy pogody na weekend są fatalne.

Druga kolejka PGE Ekstraligi mocno zagrożona. W Polsce mamy atak zimy, a prognozy do niedzieli włącznie są fatalne. Ekstraliga Żużlowa ostateczne decyzje ma podjąć w piątek i w sobotę.

- W przypadku pierwszej kolejki zadecydowaliśmy zbiorczo o jej odwołaniu w sobotę - mówi Wojciech Stępniewski, prezes spółki zarządzającej rozgrywkami. - Teraz decyzję odnośnie sobotnich meczów podejmiemy w piątek, a tych niedzielnych w sobotę. Gdybyśmy tydzień temu decydowali o poniedziałkowych spotkaniach w niedzielę to być może, poza meczem Get Well - Cash Broker Stal, odbyłoby się również spotkanie Eknator.pl Falubazu z MRGARDEN GKM.

Faktem jest, że trzy mecze 1. kolejki zostały odwołane 15 kwietnia. Tymczasem prognozy się zmieniły i 17 kwietnia w Zielonej Górze mogli jeździć. Zresztą kibice zwrócili na to uwagę i wrzucali do sieci zdjęcia pokazujące, że jest pogoda na żużel. Dlatego tym razem Ekstraliga Żużlowa będzie podejmować decyzje etapami, by zminimalizować możliwość popełnienia błędu.

ZOBACZ WIDEO Nowy pakiet w żużlu? To może być złoty interes

Czy Ekstraliga Żużlowa słusznie czeka z podjęciem decyzji do piątku i soboty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (38):

Wszystkie komentarze (38)

Komentarze (38)

×
    Wszystkie komentarze (38)
    PRZEJDŹ NA WP.PL