Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rory Schlein (kask żółty) WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Rory Schlein (kask żółty)

Wolverhampton Wolves znalazło zastępstwo dla Adama Skórnickiego

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Rory Schlein zastąpi Adama Skórnickiego w Wolverhampton Wolves. Nie jest to jedyna zmiana w składzie ubiegłorocznych mistrzów Wielkiej Brytanii.

Adam Skórnicki został zwolniony z Wolverhampton Wolves z powodu niezadowalających wyników osiąganych w meczach ligowych. Działacze krótko szukali zastępstwa dla wracającego do ścigania po dwuletniej przerwie Polaka. Został nim Rory Schlein, który starty w Premiership łączyć będzie z rywalizacją w Championship, gdzie reprezentuje barwy Ipswich Witches.

- Rory Schlein to doświadczony zawodnik, którego stać na zdobywanie wielu punktów dla naszego zespołu. Byliśmy blisko pozyskania go zimą, a teraz cieszymy się, że ostatecznie mamy go na swoim pokładzie - przyznał promotor zespołu Wilków, Chris Van Straaten.

Nie jest to jedyna zmiana w składzie Wolverhampton Wolves. Nowym zawodnikiem tej drużyny został Mark Riss, który zastąpił Maxa Clegga. - To było dla nas intensywne 48 godzin. Chcemy dla Maxa Clegga jak najlepiej, wiążemy z nim przyszłość. Wskoczył jednak do naszego składu, a także jeździ w Edinburgh Monarchs. To dla niego zbyt dużo, stracił pewność siebie - przyznał Van Straaten.

- Mark Riss ma spory potencjał i czuliśmy, że musimy wykonać ten ruch, by wzmocnić naszą formację rezerwowych. Jego ojciec, Gerd, jeździł dla nas w latach osiemdziesiątych, więc podtrzymujemy rodzinną tradycję - dodał Van Straaten. Nowy zawodnicy w barwach Wilków zadebiutują w poniedziałkowym meczu przeciwko Rye House Rockets.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Czy Rory Schlein będzie spisywał się lepiej niż Adam Skórnicki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL