Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Antonio Lindbaeck Materiały prasowe / twitter.com/ALindbck / Antonio Lindbaeck

Wiemy, ile kosztowała powietrzna taksówka dla Antonio Lindbaecka

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Tomasz Gollob rano doznał kontuzji na crossie, więc działacze MRGARDEN GKM Grudziądz błyskawicznie zorganizowali zastępstwo za zawodnika. W trybie ekspresowym klub załatwił powietrzną taksówkę dla Antonio Lindbaecka.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Po wypadku i kontuzji Tomasza Golloba na crossie, działacze MRGARDEN GKM Grudziądz błyskawicznie zadzwonili do Antonio Lindbaecka, że ma się szykować na występ w niedzielnym meczu z Cash Broker Stalą Gorzów. Szweda ściągnięto ze Sztokholmu korzystając z usług firmy Call&Fly.

W niedzielę o godzinie 13.00 grudziądzki klub skontaktował się z Maciejem Kowalczykiem z Call&Fly. 0 15.21 Lindbaeck siedział już na pokładzie samolotu linii Sztokholm-Gdańsk. Z lotniska odebrał żużlowca Zbigniew Fiałkowski, członek rady nadzorczej MRGARDEN GKM.

Z naszych informacji wynika, że ekspresowy lot Lindbaecka kosztował klub około 40 tysięcy złotych. Dodajmy, że inne kluby w przeszłości też zamawiały powietrzne taksówki dla swoich zawodników. Ekantor.pl Falubaz swego czasu organizował specjalny transport dla Darcy'ego Warda. Zawodnik leciał rejsowym samolotem z Anglii do Berlina, a potem, ze stolicy Niemiec do Zielonej Góry, leciał awionetką. Kosztowało to niecałe 10 tysięcy.

ZOBACZ WIDEO W Łodzi szybko go pokochają. Aleksandr Łoktajew już szaleje

Jak oceniasz akcję MRGARDEN GKM z Lindbaeckiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (58):

Wszystkie komentarze (58)

Komentarze (58)

×
    Wszystkie komentarze (58)
    PRZEJDŹ NA WP.PL