Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Tomasz Gollob

Mistrzowi nigdy nie zabraknie otuchy. Cały świat wspiera Tomasza Golloba

Mateusz Lampart
Mateusz Lampart
Tomasz Gollob doznał poważnego urazu kręgosłupa. W tej chwili 46-latek oddycha za pomocą respiratora. Środowisko żużlowe, sportowe i nie tylko wysyła słowa wsparcia dla mistrza świata z 2010 roku.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W niedzielny poranek Tomasz Gollob startował w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej w Motocrossie, które odbywały się w Chełmnie. Na okrążeniu rozpoznawczym zaliczył upadek. Natychmiast zajęły się nim służby medyczne, ale został on przetransportowany helikopterem do szpitala w Bydgoszczy, gdzie był operowany. Niestety, w jego sprawie nie ma dobrych wieści. - Czeka go długotrwała rehabilitacja, która będzie trwała miesiące, a nawet lata - mówi profesor Marek Harat, który potwierdza informacje o zaburzeniach czucia u wybitnego zawodnika. 

Od chwili wypadku mistrza świata z 2010 roku całe żużlowe środowisko za pośrednictwem mediów społecznościowych śle słowa wsparcia do Tomasza Golloba i jego otoczenia. Kciuki za mistrza trzymają także między innymi przedstawiciele innych dyscyplin sportu, politycy i dziennikarze. Wśród nich są choćby Adam Małysz, Marcin Gortat czy Anita Włodarczyk.

 


"Trzymamy kciuki za Tomasza Golloba" - pisze Andreas Jonsson:

"Myśli i modlitwy są z Tomaszem Gollobem, jednym z najlepszych zawodników w historii" - napisał Ludvig Lindgren.


ZOBACZ WIDEO W Łodzi szybko go pokochają. Aleksandr Łoktajew już szaleje

na Facebooku.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL