Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Gollob dziękuje kibicomWP SportoweFakty / Tomasz Gollob dziękuje kibicom

Grzegorz Ślak proponuje wysłanie Tomasza Golloba na przeszczep komórek macierzystych

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Grzegorz Ślak, biznesmen i przyjaciel Tomasza Golloba, zadzwonił do Władysława Golloba, ojca żużlowca, z propozycją wysłania naszego mistrza do zagranicznej kliniki. Chodzi o leczenie polegające na przeszczepie komórek macierzystych.

- Ostateczną decyzję musi podjąć rodzina i sam Tomasz po konsultacji z lekarzami szpitala w Bydgoszczy, ale ja deklaruję pomoc w transporcie i leczeniu w jednej z zagranicznych klinik stosujących metodę przeszczepu komórek macierzystych - mówi nam Grzegorz Ślak.

Zdaniem biznesmena i przyjaciela Tomasza Golloba, jeśli zagranicą można cokolwiek zrobić, żeby postawić mistrza świata na nogi to trzeba tego spróbować. - Kiedy otoczenie Darcy’ego Warda starało się o przyjęcie do klinki Red Bulla to spotkało się z odmową, ale on miał przerwany rdzeń. U Tomasza jest on uszkodzony, ale nie ma przecięcia - wyjaśnia Ślak. - Kliniki są już poinformowane i gotowe na przeanalizowanie dokumentacji i ewentualne przyjęcie pacjenta. Lekarze w Bydgoszczy muszą zdecydować czy to ma sens i czy może w jakiś sposób pomóc - dodaje Ślak.

Biznesmen zapewnia, że jest w stanie sfinansować koszty przelotu i leczenia. - Chcę, żeby Tomasz mógł jeszcze kiedyś zagrać w piłkę - mówi.

na Facebooku.

Komentarze (32):

 • miroslaw998 Zgłoś
  Rzygać się chce jak czyta się wpisy szczególnie tych co od kilku lat wiedzą w którą stronę jeździ się na żużlu.Problem to ma Prokuratura nie potrafiąca [czyżby?] udowodnić komu
  Czytaj całość
  trzeba i tego co należało z czasów Trzebini. Walizek pełnych pieniędzy przekazywanych na stacjach paliwowych.Abym był dobrze zrozumiany. Tomaszowi zdrowia naturalnie życzę ale obawiam się że "przy okazji" akcji pomocowej ktoś znowu robi interes albo wszystko aby o sobie przypomnieć. Na marginesie Tomasz Gollob wcale do biedaków nie należy.Zwykłe pompowanie balonu.
  • real_M Zgłoś
   Tomek już tyle lat nie jeździ w Tarnowie ale na Ślaka zawsze może liczyć!
   • zawodowiec Zgłoś
    ale przeciez pan Boniek tez pomoze!... wpisem na twiterze.
    Wszystkie komentarze (32)

    Komentarze (32)

     Wszystkie komentarze (32)
     PRZEJDŹ NA WP.PL