Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Typy Krzysztofa Cegielskiego. Ciężkie zadanie Ostrovii, goście znają tor

Mateusz Lampart
Mateusz Lampart
W sobotę odbędzie się jedno spotkanie w Nice 1. Lidze Żużlowej i dwa w 2. Lidze Żużlowej. Wyniki wszystkich meczów wytypował ekspert WP SportoweFakty, Krzysztof Cegielski.

Nice 1.LŻ

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów

To spotkanie zapowiadające się najciekawiej. Obie drużyny pretendują do walki o czołowe miejsca. Dla obu drużyn to niezwykle istotny mecz. Jeśli komuś uda się uzyskać przewagę, to może odbić się to na końcowych wynikach sezonu. Gdańszczanie pozytywnie weszli w rozgrywki i wyglądają bardzo mocno na własnym torze. W sobotę będą oni faworytem. Mimo tego, że tory w Gdańsku i Tarnowie są bardzo twarde, to są to zupełnie inne twardości w sensie dopasowywania motocykli. Trudno jest po jeździe w Tarnowie dopasować motocykle na tor w Gdańsku. To może być duża przewaga Wybrzeża. Typuję wynik 50:40.

2. Liga Żużlowa

Kolejarz Rawicz - GTM Start Gniezno

Doświadczenie, a także możliwości sportowe oraz sprzętowe są po stronie gości. Żadnej niespodzianki spodziewać się tutaj nie można. Goście wygrają ten mecz wysoko. Typuję wynik 35:55.

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

Dużo tych spotkań w Wielkopolsce w sobotę. To duża gratka dla kibiców. Ostrowianie mają kolejny powód do tego, aby dobrze zaprezentować się przed własną publicznością. Na własnym torze są bardzo mocni. Trudno będzie gościom z Poznania zwyciężyć, ale myślę, że wiele wyścigów powinno być bardzo ciekawych. Indywidualnie PSŻ ma dobrych zawodników, którzy mają duże doświadczenie z toru ostrowskiego. Gospodarze wygrają, ale po ciężkiej pracy. Typuję wynik 52:38.

ZOBACZ WIDEO "Tomek jest dobrem narodowym. Jest współczesnym gladiatorem"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy zgadzasz się z typami Krzysztofa Cegielskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL