Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Gomólski w barwach Zdunek WybrzeżaWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Kacper Gomólski w barwach Zdunek Wybrzeża

Typy Jarosława Galewskiego. Wybrzeże to na razie najlepsza drużyna w lidze

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Na sobotę zaplanowano trzy mecze polskich lig żużlowych. Ich wyniki wytypował Jarosław Galewski, szef działu żużel WP SportoweFakty. - Gdańszczanie znajdują się w bardzo wysokiej formie - mówi Galewski, który wieszczy m.in. pewne zwycięstwo Wybrzeża.

Nice 1.LŻ

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów

Widać, że gdańszczanie od początku sezonu znajdują się w bardzo wysokiej formie. Odnoszę wrażenie, że na tę chwilę jest to najlepsza drużyna w lidze. Na trudnym torze w Łodzi, który był po opadach deszczu pokazali się z bardzo dobrej strony. Słabiej spisali się może juniorzy, ale teraz pojadą u siebie. Szczególnie dobrego wyniku można spodziewać się po Dominiku Kossakowskim. Goście mają natomiast spore znaki zapytania w swoim zestawieniu. Mam na myśli chociażby Kennetha Bjerre. Zagadką będzie także dyspozycja Michelsena czy Jamroga. Typuję: 51:39.

2. Liga Żużlowa

Kolejarz Rawicz - GTM Start Gniezno 

Uważam, że to będą zbyt wysokie progi dla gospodarzy. Na każdej pozycji przewagę ma drużyna z Gniezna. GTM Start ma podobny potencjał jak Ostrovia, która juz wygrała w Rawiczu. Jeśli gnieźnianie chcą rywalizować o czołowe miejsca w lidze, to nie mogą sobie pozwolić w sobotę na porażkę. Typuję: 38:52

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

Mam wrażenie, że ekipa z Ostrowa wygra wszystkie mecze na własnym torze w tym sezonie. Chyba tylko lublinianie mogą im w tym przeszkodzić. Ostrowianie mają dużo bardziej wyrównany skład. Właściwie widać ich przewagę w każdej formacji. Wszystko wskazuje na zwycięstwo Ostrovii. Typuję: 53:37.

ZOBACZ WIDEO W Łodzi można było jechać do końca? Zawodnik Orła uważa, że należało trochę poczekaćAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy zgadzasz się z typami Jarosława Galewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL