WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Mateusz Borowicz na prowadzeniu

Niedosyt Mateusza Borowicza po meczu w Poznaniu. Wyśle silnik do serwisu

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W środę Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonała na domowym torze KSM Krosno 49:41. Solidnym ogniwem gospodarzy był Mateusz Borowicz, który zapisał na swoim koncie 12 punktów.

Zawodnikowi poznańskiej drużyny brakowało dobrych startów, co musiał nadrabiać na trasie. Biegi z udziałem Mateusza Borowicza dostarczały kibicom wielu emocji. Reprezentant Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań wykorzystywał znajomość toru i często w efektownym stylu mijał rywali. 

- Muszę oddać silnik do serwisu. W ogóle nie miałem startu i musiałem męczyć się na dystansie. Wiem o co chodzi. Mam duży niedosyt. Zawiesiłem sobie poprzeczkę wyżej, ale będzie coraz lepiej - przyznał tuż po spotkaniu.

Środowy mecz pokazał, że poznański owal pozwala na wyprzedzanie. - Da się tutaj ścigać, chociaż dzisiaj trochę nas ten tor zaskoczył. Musimy jednak potrafić jeździć w każdych warunkach. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa. Jako drużyna musimy jeszcze trochę popracować, żeby lepiej wypadać na wyjazdach - zauważył Borowicz.

Poznaniacy na brak jazdy narzekać nie mogą. W minioną sobotę mierzyli się na wyjeździe z TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp. (54:36), w środę starli się z KSM-em Krosno, a już w najbliższą sobotę rywalizować będą o ligowe punkty ze Speed Car Motorem Lublin. - Cieszę się, że mamy tak dużo meczów. Dla nas jest to dobre, że wciąż siedzimy na motocyklach. Wtedy mamy z nimi kontakt i wiemy, o co chodzi. Jedziemy walczyć. Wiadomo, że będziemy się nastawiali na to, żeby wygrać - podsumował Borowicz.

ZOBACZ WIDEO W Łodzi szybko go pokochają. Aleksandr Łoktajew już szalejePolecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy Naturalna Medycyna PSŻ wywalczy awans do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)