WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Jacek Frątczak, Marcin Majewski

Fogo Unia wygra, bo pojedzie z podwójnym zębem. Typy Jacka Frątczaka

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W niedzielę odbędą się mecze w ramach PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej oraz jedno spotkanie 2. Ligi Żużlowej. Wyniki wszystkich pojedynków wytypował Jacek Frątczak.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
PGE Ekstraliga

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa

Spotykają się drużyny z różnym potencjałem. Faworyt może być tylko jeden. Zielonogórzanie będą chcieli pokazać się z dobrej strony po blamażu w Lesznie. Po stronie gości liczę na dobrą postawę Mateja Zagara, który może trochę krwi napsuć. Myślę, że to spotkanie będzie bardzo dobre w wykonaniu Jarka Hampela. On właśnie na ten mecz czeka. Typuję wynik: 52:38.

Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów

To hit kolejki. Spotykają się dwa zespoły niepokonane. W formacjach juniorskich wahadło jest po stronie gospodarzy. Biorąc pod uwagę nieustabilizowaną formę Vaclava Milika, zastosowanie ZZ-tki może być bardzo dobre dla Betard Sparty. Szansę dostaną Woffinden, Drabik i Janowski, a oni na pewno pokażą się z dobrej strony. Jestem ciekawy, jak spiszą się gorzowianie. Zdecydują jednak juniorzy. Typuję wynik: 47:43.

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Sparta nie namówiła Sławomira Kryjoma? Menedżer podaje powód

Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

Niezależnie od ostatniego meczu Fogo Unii, stawiam na nich. Goście mają równiejszy skład. Co ważne, leszczynianie mają dobrze jeżdżących juniorów. Juniorzy toruńscy na czele z Danielem Kaczmarkiem są słabsi. Obie drużyny są bardzo zdeterminowane. Nie zmienia to jednak faktu, że podrażnione "Byki" powinny pojechać z podwójnym zębem. Typuję wynik: 44:46.

Nice 1.LŻ

Stal Rzeszów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Ciężki temat. Mimo wszystko faworytem są goście. Za mało jednak mamy danych, by dobrze ocenić siłę tych drużyn. Myślę jednak, że zdecyduje atut własnego toru. Górą powinni być rzeszowianie. Typuję wynik: 46:44.

Polonia Bydgoszcz - Arge Speedway Wanda Kraków

Kolejny bardzo trudny mecz do wytypowania. Ciężko coś powiedzieć. Polonia nieźle pojechała na swoim torze przeciwko Stali Rzeszów. Krakowianie natomiast mają problemy na wyjazdach. Typuję wynik: 47:43.

2. Liga Żużlowa

Stal-Met Kolejarz Opole - KSM Krosno 

Mimo wszystko stawiam na Opole. Niezły zestaw zawodników zdecyduje o zwycięstwie gospodarzy. Krośnianie będą musieli zmierzyć się z zupełnie innym torem niż u siebie. Typuję wynik: 48:42.

Czy zgadzasz się z typami Jacka Frątczaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)
    PRZEJDŹ NA WP.PL