Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Fogo Unia - Betard Sparta w rundzie zasadniczej WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Fogo Unia - Betard Sparta w rundzie zasadniczej.

Prezes Stali wytyka Fogo Unii supełek na taśmie startowej

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Ireneusz Zmora, prezes Stali Gorzów, wrzucił na Twittera wpis atakujący Fogo Unię. Działacz pisze o psuciu wizerunku i dodaje zdjęcia z ostatniego ligowego meczu w Lesznie, gdzie taśma startowa, w jednym miejscu, była związana w supełek.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
- Budowanie wizerunku = ciężka praca. Psucie wizerunku wystarczy chwila - napisał Ireneusz Maciej Zmora, prezes Cash Broker Stali Gorzów, na Twitterze. Do wpisu dołączył zdjęcia zerwanej taśmy startowej na meczu Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław.

Związana w supełek taśma wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Można też pisać o braku profesjonalizmu. Piotr Baron, menedżer Fogo Unii, kiedy spytaliśmy o taśmę, przyznał że nawet tego nie zauważył. Za wszystko co związane z maszyną startową odpowiada kierownik startu, który oczywiście mógł zerwaną taśmę wymienić. Zajęłoby mu to dwie, trzy minuty. Zapasowa taśma była.

Pech Unii, że kierownik nie pomyślał, a kamera pokazała supełek. Klub ma nauczkę na przyszłość. Inna sprawa, że takie rzeczy się zdarzają. Osoby odpowiedzialne, w pośpiechu, wybierają najszybsze rozwiązanie. Dzieje się tak nie tylko w Lesznie, ale i w innych ośrodkach. W Gorzowie też się to już zdarzyło.

ZOBACZ WIDEO "Tomek jest dobrem narodowym. Jest współczesnym gladiatorem"

Czy Fogo Unia zepsuła wizerunek wiążąc zerwaną taśmę w supełek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (47):

 • bonk Zgłoś
  Co za debil. Chyba za dużo czasu spędza z Kasprzakami bo bije na dekiel.
  • BadAngel Zgłoś
   Nie wiem kto się bardziej zbłaźnił. Zmora swoim komentarzem, czy może SF pisząc o ty artykuł. Kogo qrwa obchodzi supeł na taśmie? To jest już cyrk, a nie żużel.
   • Komentator Widmo Zgłoś
    A to dobre. Supełek czyli zdzbło u kogoś widzi ale u siebie belki czyli dziurawy tor na finale już nie. Co bardziej niebezpieczne? Ale zresztą co ja mogę z małego biednego Leszna się
    Czytaj całość
    wypowiadać przy wielkiej Stali na kredycie z bogatego Gorzowa. Teraz tylko czekać jak w najlepszej lidze świata jeden drugiemu będzie wytykał bo podprowadzającej stanik się odpiął.
    Wszystkie komentarze (47)

    Komentarze (47)

    ×
     Wszystkie komentarze (47)
     PRZEJDŹ NA WP.PL