WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd

Obsada sędziowska 7. kolejki Nice 1. LŻ i 2. LŻ

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
21 maja odbędą się mecze 7. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej. Znamy już obsady sędziowskie tych spotkań. GKSŻ poinformowała także o arbitrach kilku innych zawodów.

Spotkania transmitowane przez telewizje poprowadzą Michał Stec i Michał Sasień. Ten pierwszy będzie arbitrem starcia Grupy Azoty Unii Tarnów z Euro Finannce Polonią Piła, natomiast drugi posędziuje mecz Orła Łódź ze Stalą Rzeszów. 

KOMUNIKAT NR 38/2017
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Obsady sędziów DMPJ
I runda: 16 maja 2017 (wtorek)

Rybnik godz. 17.00
sędzia: Wojciech Grodzki

Częstochowa godz. 16.00
sędzia: Artur Kuśmierz + stażysta: Paweł Palka

Leszno godz. 16.00
sędzia: Piotr Nowak

II runda: 17 maja 2017 (środa)

Rzeszów godz. 16.30
sędzia: Piotr Lis

Gdańsk godz. 16.30
sędzia: Michał Sasień

Gorzów Wlkp. godz. 16.30
sędzia: Remigiusz Substyk + Stażysta: Kacper Bryła

DM I Ligi
VI runda: 21 maja 2017 (niedziela)

Grupa Azoty Unia Tarnów - Euro Finannce POLONIA PIŁA godz. 12.45 Eleven
sędzia: Michał Stec
komisarz toru: Zbigniew Kuśnierski
obserwator GKSŻ: Marek Wojaczek

KŻ Orzeł Łódź - STAL RZESZÓW godz. 14.45 Polsat
sędzia: Michał Sasień
komisarz toru: Włodzimierz Kowalski + stażysta Maciej Głód
obserwator GKSŻ: Dariusz Cieślak

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Arge Speedway Wanda Kraków godz. 14.45 rez. tv
sędzia: Remigiusz Substyk
komisarz toru: Jacek Krzyżaniak

SC Lokomotiv Daugavpils - POLONIA BYDGOSZCZ bez transmisji tv godz. 18:15
(czasu łotewskiego)
sędzia: Tomasz Fiałkowski
komisarz toru: Michał Wojaczek

DM II Ligi
VI runda: 20 maja 2017 (niedziela)

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole godz. 17.00
sędzia: Michał Sasień
komisarz toru: Stanisław Pieńkowski

VI runda: 21 maja 2017 (niedziela)

Speed Car Motor Lublin - GTM Start Gniezno godz. 19.00
sędzia: Grzegorz Sokołowski
komisarz toru: Marcin Skabowski

KSM Krosno - RKS Kolejarz Rawicz godz. 16.15
sędzia: Piotr Nowak
komisarz toru: Krzysztof Guz

20 maja 2017 (sobota)
IMP 80-125 cc 2 runda Toruń godz. 11.00 sędzia: Remigiusz Substyk
PPPK 80-125 cc 2 runda Toruń godz. 17.00 sędzia: Remigiusz Substyk

2. Obserwatorzy GKSŻ

DM I Ligi
II runda: 14 maja 2017 (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk Eleven
obserwator GKSŻ: Marek Wojaczek

Euro Finannce POLONIA PIŁA - KŻ Orzeł Łódź Polsat
obserwator GKSŻ: Dariusz Cieślak

VII runda 27 maja (sobota)
Euro Finannce Polonia Piła – Zdunek Wybrzeże Gdańsk Eleven (godzina meczu będzie podana w komunikacie GKSŻ)
obserwator GKSŻ: Zbigniew Fiałkowski

VII runda 28 maja (niedziela)
Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów godz. 14.45 Polsat
obserwator GKSŻ: Marek Wojaczek

VIII runda 4 czerwca (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów - godz. 14.45 - Polsat Sport
obserwator GKSŻ: Marek Wojaczek

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła godz. 12.45 Eleven
obserwator GKSŻ: Zbigniew Fiałkowski

IX runda 11 czerwca (niedziela)
Arge Speedway Wanda Kraków - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 12.45 Eleven
obserwator GKSŻ: Dariusz Cieślak

Euro Finannce Polonia Piła - Grupa Azoty Unia Tarnów godz. 14.45 Polsat Sport
obserwator GKSŻ: Zbigniew Fiałkowski

ZOBACZ WIDEO "Panie Tomku kochany, my o panu pamiętamy". Dzieci składają życzenia Tomaszowi Gollobowi



Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy będziesz oglądał transmisje z obu meczów Nice 1. LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL