Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Jacek Frątczak, Marcin Majewski

David Bellego robi różnicę i da zwycięstwo krośnianom. Typy Jacka Frątczaka

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W niedzielę odbędą się dwa spotkania w ramach Nice 1. Ligi Żużlowej oraz dwa mecze 2. Ligi Żużlowej. Wyniki wszystkich pojedynków wytypował Jacek Frątczak.

Nice 1.LŻ

Euro Finannce Polonia Piła - Orzeł Łódź

Polonia jedzie u siebie, a do tego ma Polaków w dobrej formie. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie. Myślę, że udowodnią swoją dobrą dyspozycję. Zaskakuje forma Adriana Cyfera, który świetnie się odnalazł w formacji seniorskiej pilan. Typuję wynik: 50:40.

Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Faworyt nie jest tak oczywisty. Na pewno będzie bardzo interesująco. Gospodarze jeżdżą z podwójną determinacją w tym sezonie i chwała im za to. Wydaje się jednak, że przewaga jest po stronie jeśli chodzi o doświadczenie poszczególnych zawodników. Typuję wynik: 44:46.

2. Liga Żużlowa

Stal-Met Kolejarz Opole - Speed Car Motor Lublin

Opolanie jadą dobry sezon, zupełnie na miarę swojego potencjału. Na pewno zmierzą się z faworytem II ligi w tym roku. Mówi się, że lublinianie spokojnie poradziliby sobie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Tor nie powinien być większą przeszkodą dla gości. Typuję wynik: 41:49.

KSM Krosno - GTM Start Gniezno

Gospodarze mają w swoim składzie świetnego Davida Bellego, który w ostatnim spotkaniu z Kolejarzem Opole pokazał klasę. Miałem okazję obserwować tego zawodnika podczas mistrzostw świata juniorów i już wówczas prezentował się z dobrej strony. Będzie się rozwijał. Mimo że doświadczenie wskazuje na gości, to moim faworytem są gospodarze. Typuję wynik: 50:40.

ZOBACZ WIDEO: Michał Kwiatkowski: Nikt nie chce walczyć z oszustami. To dla mnie niewyobrażalneKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy zgadzasz się z typami Jacka Frątczaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • speedway_Torun Zgłoś
    Oczywiście dzisiaj nie ma PGE E-ligi i mamy piękna pogodę, tydzień temu była zima a za tydzień zapowiadają deszcz. Czy nie można było zaległych meczy zrobić dzisiaj?

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL