WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Transmisja z SEC Challenge na WP SportoweFakty!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W sobotę poznamy siedmiu uczestników tegorocznych zmagań Speedway Euro Championship. Na Stadionie Millenium w Gorican rozegrany zostanie turniej SEC Challenge, który dzięki współpracy z KiM Group SABMARtv będzie można obejrzeć na WP SportoweFakty!

Zawody rozpoczną się o godz. 19:15, a sama transmisja z Chorwacji ruszy ok. godz. 18:45.

W SEC Challenge wystartuje kilku reprezentantów Polski. Na liście startowej znajdują się Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Kacper Gomólski oraz Adrian Miedziński. Rezerwowymi będą Janusz Kołodziej i Piotr Protasiewicz (sprawdź pełną listę startową - KLIK).

Z turnieju w Chorwacji przepustkę do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy uzyska siedmiu żużlowców. Następnie organizatorzy przyznają trzy stałe dzikie karty oraz jedną na każdy z czterech finałów. Pewnych udziału w SEC jest pięciu najlepszych żużlowców zeszłorocznych mistrzostw, czyli Nicki Pedersen, Vaclav Milik, Krzysztof Kasprzak, Grigorij Łaguta i Leon Madsen.

Turnieje finałowe odbędą się 30 czerwca w Toruniu, 15 lipca w Güstrow, 5 sierpnia w Hallstavik oraz 16 września w Lublinie.

21.04 o 12:30 Eleven pokaże mecz Nice 1. Ligi Żużlowej, Grupa Azoty Unia Tarnów - Euro Finannce Polonia Piła. Zobacz to na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy zamierzasz obejrzeć transmisję z SEC Challenge?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

    Pokaż więcej komentarzy (9)
    PRZEJDŹ NA WP.PL