Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wojciech ZałuskiWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Wojciech Załuski

Trener Kolejarza zrezygnował. "Z zespołem ligowym niewiele miałem do czynienia"

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Wojciech Załuski nie będzie już pełnił funkcji trenera II-ligowej drużyny Stal-Met Kolejarza Opole. O rezygnacji z tej posady, Indywidualny Mistrz Polski z 1989 roku zakomunikował za pośrednictwem Facebooka.

Załuski tłumaczy, że odkąd z klubu odszedł poprzedni menedżer Adam Giernalczyk (jego miejsce zajął Piotr Żyto), nie miał wiele wspólnego z zespołem ligowym. - Decyzje o przygotowaniu toru do meczów podejmuje aktualny menadżer, który także ustala składy, prowadzi zespół podczas meczów i przeprowadza treningi przedmeczowe - napisał.

Wojciech Załuski przyznał, że jego rola sprowadzała się do prowadzenia treningów juniorów oraz adeptów szkółki. Prezesa klubu Grzegorza Sawickiego poinformował, że jest gotów dalej prowadzić zajęcia z młodzieżą i odpowiadać za ich starty w zawodach młodzieżowych.

Przypomnijmy, że ligowy zespół Stal-Met Kolejarz Opole przegrał wszystkie pięć meczów, które do tej pory odjechał. W najbliższą niedzielę zespół ten zmierzy się na wyjeździe z TŻ Ostrovią, z którą w zeszłą niedzielę przegrał u siebie 44:46.

ZOBACZ WIDEO: Rafał Jackiewicz został porwany. "Założyli mi reklamówkę na głowę i wywieźli do lasu"

Czy Wojciech Załuski powinien dalej pracować z młodzieżą Kolejarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL