Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Inglot

KSM Krosno podpisało kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Argentyńczyk Facundo Leonel Albin Paredes i Grzegorz Bassara podpisali kontrakty z II-ligowym KSM-em Krosno. Zostali oni potwierdzeni do startów w drużynie z Podkarpacia w środę, czyli w ostatni dzień okienka transferowego.

Obu należy traktować jako uzupełnienie, a nie wzmocnienie składu. 22-letni Grzegorz Bassara w zeszłym roku był podstawowym młodzieżowcem Stali Rzeszów, ale po zakończeniu sezonu nie podpisał kontraktu z żadnym klubem. W Krośnie nie mają wielu krajowych seniorów, a ci w dodatku mają problemy z kontuzjami, więc Bassara może być zabezpieczeniem na czarną godzinę.

Niespełna 25-letni Facundo Leonel Albin Paredes od kilku tygodni mieszka w Rzeszowie, gdzie też kilkukrotnie miał okazję trenować. W Krośnie również miał okazję zaprezentowania się podczas treningu. W KSM-ie może walczyć o jedno z dwóch miejsc przeznaczonych dla obcokrajowców, ale nie będzie mu łatwo, bo podstawową parą stranieri w tym zespole są David Bellego i Ilja Czałow. Ponadto w odwodzie pozostają będący też w dobrej formie Duńczycy Nikolaj Busk Jakobsen i Andreas Lyager.

Przypomnijmy, że KSM Krosno po sześciu meczach 2. Ligi Żużlowej ma na swoim koncie 5 punktów i zajmuje piątą pozycję w tabeli. Najbliższe spotkanie drużyna trenera Stanisław Kępowicz pojedzie 10 czerwca w Rawiczu.

ZOBACZ WIDEO PA: znakomite widowisko i triumf Arsenalu. Zobacz skrót meczu z Chelsea Londyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Kto ma większe szanse na znalezienie się w składzie KSM-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL