Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wiktor Kułakow na prowadzeniu WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Wiktor Kułakow na prowadzeniu

Komunikat GKSŻ: obsady sędziowskie i zawodnicy zastępowani w Nice 1.LŻ i 2.LŻ

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W środowym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała obsady sędziowskie najbliższych meczów Nice 1.LŻ, 2.LŻ oraz DMPJ, a także listę zawodników zastępowanych w klubach z Bydgoszczy, Lublina i Poznania.

Komunikat GKSŻ:

2. Obsady sędziów DM I Ligi:

VIII runda: 4 czerwca 2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów - godz. 14.45, Polsat Sport
sędzia: Wojciech Grodzki, komisarz toru: Jan Banasiak

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła - godz. 12.45 Eleven
sędzia: Michał Stec, komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński

KŻ Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz - godz. 14.45 rez tv
sędzia: Tomasz Proszowski, komisarz toru: Józef Piekarski

SK Lokomotive Daugavpils - Arge Speedway Wanda Kraków godz. 18.15
(czasu łotewskiego) bez transmisji tv
sędzia: Piotr Lis, komisarz toru: Krzysztof Guz

DM II Ligi

VIII runda: 3 czerwca 2017 (sobota)

TŻ OSTROVIA - Stel-Met KOLEJARZ Opole godz. 17.15
sędzia: Michał Sasień, komisarz toru: Stanisław Pieńkowski

Speed Car Motor Lublin - RKS Kolejarz Rawicz godz. 19.00
sędzia: Tomasz Proszowski, komisarz toru: Paweł Stangret

VIII runda 4 czerwca 2017 (niedziela)

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - GTM Start Gniezno godz. 17.00
sędzia: Krzysztof Meyze, komisarz toru: Włodzimierz Kowalski

ZOBACZ WIDEO KSW 39: Marcin Wrzosek doznał poważnej kontuzji przed walką

DMPJ, 5 runda, 6 czerwca 2017 (wtorek)
Krosno, godz. 16.30, Tomasz Proszowski
Grudziądz, godz. 16.30, Michał Sasień
Rawicz, godz. 16.00, Piotr Nowak

DMPJ, 6 runda, 7 czerwca 2017 (środa)
Toruń, godz. 17.00, Piotr Nowak
Wrocław, godz.17.00, Artur Kuśmierz + stażysta Paweł Palka
zawody 6. rundy grupy A DMPJ w Lublinie odbędą się w dniu 30.06.2017 (zamiast
7.06) - sędzia: Piotr Lis

IMP 80-125cc 4 runda - 3 czerwca (sobota) - godz. 13.00 - Bydgoszcz, Piotr Nowak
PPPK 80-125cc 4 runda - 4 czerwca (niedziela) - godz. 11.00 - Bydgoszcz, Piotr Nowak

3. Lista zawodników DM I Ligi, którzy w najbliższych 6 meczach mogą być zastępowani:

Polonia Bydgoszcz
Marcin Jędrzejewski 1,933
Oskar Ajtner-Gollob 1,885
Andriej Kudriaszow 1,719

4. Lista zawodników DM II Ligi, którzy w najbliższych 6 meczach mogą być zastępowani:

Speed Car Motor Lublin
Bjarne Pedersen 2,379
Daniel Jeleniewski 2,333
Paweł Miesiąc 2,310

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Władimir Borodulin 2,069
Frederik Jakobsen 1,852
Mateusz Borowicz 1,688

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL