Najnowsze Wyniki/Kalendarz
żużel na trawie / Na zdjęciu: żużel na trawie

Grasstrack: Półfinał IME dla Appletona

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W drugim półfinale IME w grasstracku, który rozegrano w sobotę na torze w St. Macaire, zwyciężył Brytyjczyk, Andrew Appleton. Drugie i trzecie miejsce zajęli jego rodacy, odpowiednio Edward Kennett i Paul Hurry.

Andrew Appleton wywalczył komplet punktów w rundzie zasadniczej, a następnie był najlepszy w finale A. Awans do finału, który odbędzie się 12 sierpnia w Hertingen, uzyskała czołowa dziewiątka.

Pecha miał Hynek Stichauer, który po pierwszej fazie zajmował siódme miejsce. W finale B zanotował jednak defekt i w Hertingen będzie tylko rezerwowym.

Wyniki:
1. Andrew Appleton (Wielka Brytania) - 20 (5,5,5,5) + 1. miejsce w finale A
2. Edward Kennett (Wielka Brytania) - 19 (5,4,5,5) + 2. miejsce w finale A
3. Paul Hurry (Wielka Brytania) - 13 (2,3,3,5) + 5 + 3. miejsce w finale A
4. Mathieu Tresarrieu (Francja) - 18 (4,5,5,4) + 4. miejsce w finale A
5. Josef Franc (Czechy) - 17 (5,5,4,3) + 5. miejsce w finale A
6. Charley Powell (Wielka Brytania) - 12 (3,4,2,3) + 4 + 6. miejsce w finale A
7. Marcel Dachs (Niemcy) - 9 (1,3,1,4) + 3. miejsce w finale B
8. Callum Walker (Wielka Brytania) - 9 (4,0,3,2) + 4. miejsce w finale B
9. Julien Cayre (Francja) - 14 (3,4,4,3) + 5. miejsce w finale B
---
10. Hynek Stichauer (Czechy) - 13 (3,2,4,4) + defekt w finale B
---
11. Max Dilger (Niemcy) - 7 (4,3,d,d) + 1. miejsce w finale C
12. Kai Dorenkamp (Niemcy) - 8 (2,1,3,2) + 2. miejsce w finale C
13. Ben Millichap (Wielka Brytania) - 5 (w,2,1,2) + 3. miejsce w finale C
14. Gaetan Stella (Francja) - 5 (1,1,2,1) + 4. miejsce w finale C
15. Jordan Dubernand (Francja) - 3 (0,0,2,1) + 5. miejsce w finale C
16. Anders Mellgren (Szwecja) - 3 (1,2,d,-) + ns w finale C
17. Stephane Tresarrieu (Francja) - 2 (2,-,-,-)
18. John Bernard (Francja) - 2 (1,1)
19. Aarni Heikkila (Finlandia) - 1 (0,1,0,0)
20. Anthony Chauffour (Francja) - 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Kennett, M. Tresarrieu, Stichauer, Hurry, Dachs, Heikkila
2. Appleton, Dilger, Powell, S. Tresarrieu, Mellgren, Dubernand
3. Franc, Walker, Cayre, Dorenkamp, Stella, Millichap (w/u)
4. M. Tresarrieu, Powell, Dachs, Millichap, Dorenkamp, Dubernand
5. Appleton, Kennett, Hurry, Mellgren, Stella, Walker
6. Franc, Cayre, Dilger, Stichauer, Heikkila, Chauffour
7. M. Tresarrieu, Cayre, Dorenkamp, Dubernand, Bernard, Mellgren (d)
8. Kennett, Stichauer, Walker, Stella, Millichap, Dilger (d)
9. Appleton, Franc, Hurry, Powell, Dachs, Heikkila
10. Appleton, Dachs, Cayre, Walker, Dubernand, Dilger (d)
11. Kennett, M. Tresarrieu, Powell, Dorenkamp, Stella, Heikkila
12. Hurry, Stichauer, Franc, Millichap, Bernard, Chauffour

Finał C:
13. Dilger, Dorenkamp, Millichap, Stella, Dubernand, Mellgren (ns)

Finał B:
14. Hurry, Powell, Dachs, Walker, Cayre, Stichauer (d)

Finał A:
15. Appleton, Kennett, Hurry, M. Tresarrieu, Franc, Powell


ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody



Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy śledzisz wyniki zawodów na torach trawiastych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL