WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Adrian Miedziński w meczu z Włókniarzem.

Ekspert nie dowierza w przebudzenie Get Well Toruń

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Czy wygrana Get Well na torze w Grudziądzu jest oznaką tego, że wszystko w Toruniu wraca na właściwe tory? Przekonania w tej sprawie nie ma Zenon Plech. Jego zdaniem Anioły nie zawalczą już o play-offy.

W poprzednim tygodniu oglądaliśmy dwie twarze toruńskiego zespołu. W piątek drużyna ta rozczarowała, przegrywając w Częstochowie. Dwa dni później wygrała natomiast na trudnym terenie w Grudziądzu. - Nie przeceniałbym jednak tego zwycięstwa. Uważam, że więcej mogło być w tym szczęścia niż faktycznej siły torunian. Trzeba pamiętać, że opady deszczu pozbawiły GKM atutu toru. Dodatkowo kontuzji doznał Rafał Okoniewski. Tamtego dnia każdy mógłby wygrać w Grudziądzu - uważa Zenon Plech.

Zdaniem naszego eksperta, problemy torunian wcale nie zostały rozwiązanie. - Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Niektórzy mówią, że ten zespół się przełamał i teraz będzie już z górki. Ja wcale nie jestem co do tego przekonany. W najbliższą niedzielę Get Well jedzie do Gorzowa i może dostać tam bęcki. Znów pojawią się wtedy głosy, że ta drużyna ma problem - dodaje.

W siedmiu dotychczas rozegranych meczach torunianie zdobyli cztery punkty. Spadek im raczej nie grozi. - W tym momencie w najgorszej sytuacji są grudziądzanie i to oni muszą martwić się teraz o to, co dalej. Get Well powinien bez przeszkód się utrzymać, ale mam duże wątpliwości, czy ugra coś więcej. Torunianie stracili już zbyt dużo punktów, by myśleć w ogóle o play-offach. Piąta lokata to raczej wszystko, co mogą ugrać na torze - kwituje Plech.

ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody. Ma być lepiej niż przed tygodniem, ale możliwe są burzeKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Get Well Toruń awansuje w tym roku do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL