WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan

Badania potwierdziły pierwsze doniesienia. Pęknięte kości śródstopia Jasona Doyle'a

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Jason Doyle mocno ucierpiał po wypadku w 14. biegu meczu Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (44:46). Szczegółowe badania wykazały pęknięcie dwóch kości śródstopia.

Po zderzeniu z Adrianem Miedzińskim żużlowiec Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra uskarżał się na silny ból prawej stopy. Jason Doyle trafił do szpitala w Toruniu. Badania przeprowadzone tam potwierdziły, że doszło do pęknięcia dwóch kości śródstopia.

Australijczyk w grodzie Kopernika jest pod opieką tego samego lekarza, który jesienią 2016 roku zajmował się nim po kontuzji łokcia. Na ten moment nie wiadomo, ile potrwa przerwa w startach lidera zielonogórzan. Doyle na pewno opuści mecze Elitserien w tym tygodniu.

Co z występem w sobotnim Grand Prix Danii i w niedzielnym meczu przeciwko Fogo Unii? Doyle bardzo chce pojechać w tych zawodach. Nic nie jest pewne, ale rozważa się nawet opcję operacyjnego zespolenia pękniętych kości.

ZOBACZ WIDEO Wysoka wygrana polskiej husarii. Zobacz skrót meczu Polska - Rosja [ZDJĘCIA ELEVEN]Najwięcej żużla w ELEVEN SPORTS! Oglądaj mecze reprezentacji Polski, Indywidualne mistrzostwa świata juniorów na żużlu, Nice 1. Ligę Żużlową, szwedzką Elitserien i brytyjską SGB Premiership na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

Czy Ekantor.pl Falubaz wygra mecz z Fogo Unią, jeśli zabraknie Doyle'a?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (94):

    Pokaż więcej komentarzy (91)