Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Woryna WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna

Kacper Woryna tańczył na motocyklu. Rybnicki junior, jak Paul Pogba

Marcin Karwot
Marcin Karwot
Kacper Woryna i Rafał Szombierski w 14. biegu zapewnili zwycięstwo ROW-owi Rybnik (50:40) w starciu z Cash Broker Stalą Gorzów. Po tym wyścigu kibice mogli oglądać nietypowe cieszynki juniora rybnickiego klubu.

Kacper Woryna po 14. biegu meczu ROW Rybnik - Cash Broker Stal Gorzów wykonał swego rodzaju taniec na motocyklu. 20-latek przyznał się po meczu, że zainspirowany został przez gwiazdy piłki nożnej. Do takiego sposobu okazania radości namówił go kolega. - Najpierw było "dabowanie", czyli cieszynka Paula Pogby, a potem robiłem to jeszcze w stylu Antoine'a Griezmanna. Niestety, mi też się przytrafia robienie takich rzeczy - śmiał się Woryna po niedzielnym spotkaniu.

W tym samym wyścigu swoje, znane już rybnickim kibicom kiwanie głową, zaprezentował Rafał Szombierski. Z kolei Kacper Woryna żartował po meczu, że czeka go jeszcze trudniejsza cieszynka po zwycięskich bojach. - Jeśli będziemy wygrywać spotkania, to na siodełku stanę nawet na głowie. Tak się będziemy cieszyć - dodał junior ROWu Rybnik

Woryna w innych startach jednak okazji do większej radości nie miał, co ostatnio zdarza mu się jednak bardzo rzadko. 20-latek zdobył 8 punktów i bonus, ale nie potrafił ani razu przyjechać do mety jako pierwszy. - Była szansa na bonus, ale brakło moich punktów. Myślę, że gdyby udało mi się wygrać w biegu młodzieżowym i pojechać lepiej w tych następnych wyścigach, to nie byłoby gdybania - oznajmił Woryna. 

Junior ROW-u przyznał po meczu, że miał problemy z jednym ze swoich silników. - Swój pierwszy wyścig przejechałem normalnie, ale potem było widać, że traci moc. Myślałem, że to jednorazowy problem, ale okazało się, iż padły sprężyny i musiałem zmienić motor, co wyszło na lepsze. Daliśmy czadu z Rafałem Szombierskim w 14. biegu i było dobrze - zakończył.

6k followers THANK YOU #pogbadab

Post udostępniony przez Kacper Woryna (@kworyn22)

ZOBACZ WIDEO Powrót żużla do stolicy? PZM gotów pomóc (WIDEO)TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy żużlowcy powinni częściej okazywać radość po wygranych biegach w taki sposób?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL