Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zalany Stadion im Edwarda JancarzaMateriały prasowe / Zalany Stadion im. Edwarda Jancarza

Puchar MACEC w Gorzowie Wlkp. odwołany. Prezes Stali zabrał głos w sprawie finału IMP

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Od czwartkowego popołudnia nad Gorzowem Wielkopolskim utrzymują się deszczowe chmury. Tor na stadionie przyjął dużo wody. W związku z tym podjęto decyzję o odwołaniu Pucharu MACEC, który miał odbyć się w sobotę.

Intensywne opady deszczu zaczęły się około 14:30 w czwartek. Tor przyjął również dużo wody w nocy i w piątek rano. W związku z tym organizatorzy zdecydowali, że Puchar MACEC zaplanowany na 12:00 w sobotę zostanie odwołany.

Kibice jednak najbardziej obawiają się o finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który zgodnie z planem ma rozpocząć się w niedzielę 2 lipca o 19:00. Prezes Cash Broker Stali Gorzów poinformował, że w tej kwestii nic się nie zmieniło i zaprosił fanów na Stadion im. Edwarda Jancarza.

Całe szczęście prognozy na sobotę i niedzielę są dość dobre. 1 lipca meteorolodzy przewidują lekkie opady deszczu do południa. W niedzielę nie zakłada się żadnych opadów, a nad Gorzowem ma znów zaświecić słońce. Na chwilę obecną finał IMP nie jest zagrożony.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła rośnie w oczach! Trwają rozmowy o dachu

Czy Patryk Dudek obroni tytuł IMP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Henryk Zgłoś
  A teraz na poważnie: temu stadionowi może pomóc tylko porządny drenaż, ale Ktoś podczas jego budowy, widocznie chciał zaoszczędzić i jak się okazało, że nie ma nic za darmo, trzymaj
  Czytaj całość
  się Konrad.
  • sympatyk żu-żla Zgłoś
   Ciekawa pogoda parę godzin słońce dobrze grzeje później leje jak z wiadra oraz łamie drzewa.To co jest pokazane na fotce nie spodzianki nie ma że odwołano spotkanie,
   • Gekon Zgłoś
    Leje drugi dzień. Jutro będzie to sama a niedziela kontynuacja. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego IMP mają się odbyć tzn zawody są niezagrożone a po byle opadach które trwały
    Czytaj całość
    godzinę odwołali mecz z Grudziądzem. Czyżby robienie na siłę atmosfery? Jak te zawody się odbędą to gdzieś jest przekręt z przekładaniem ligowych meczy.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL