WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego (typy)

Radosław Gerlach
Radosław Gerlach
W niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach 13. kolejki PGE Ekstraligi. Zdaniem Władysława Komarnickiego, Stal Gorzów wygra Derby Ziemi Lubuskiej. Jak ekspert typuje inne spotkania?

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Niedzielne mecze 13. kolejki PGE Ekstraligi typuje Władysław Komarnicki, protoplast potęgi Stali Gorzów i reprezentant ziemi gorzowskiej w Senacie RP.

***

W Rybniku zapowiada się mecz na styku. Po stronie ROW-u widzę jednak większą determinację. Do tego dochodzi świetny junior Woryna, który ostatnio w Zielonej Górze jeździł jak chciał. ROW powinien nieznacznie pokonać Get Well.

Równie ciekawie powinno być w Częstochowie. Niemniej jednak, stawiam na Spartę, za którymi przemawia lepsza formacja juniorska.

Pawlicki i Kildemand cudów w sobotę nie zdziałali. Podobnie jak Emil Sajfutdinow, który pojechał jednak nieco lepiej. Dlatego uważam, że GKM poradzi sobie z Unią Leszno.

Jako Władysław Komarnicki mam prawo sądzić, że Stal Gorzoów wygra w Zielonej Górze. Jeśli popatrzymy na wyniki Grand Prix w Malilli, to wyraźnie widać że zarówno Doyle jak i Dudek nic nie pokazali. Tam musi tkwić jakiś problem. Jeśli przy wyrównanej sile drużyn, dwóch zawodników cieniuje, to mam prawo postawić taki wynik.

Moje typy:

ROW Rybnik - Get Well Toruń 46:44
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 44:46
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 47:43
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów 44:46

ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody
Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy Władysław Komarnicki trafi wszystkich zwycięzców tej kolejki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)