WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego (typy)

Radosław Gerlach
Radosław Gerlach
W niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach 13. kolejki PGE Ekstraligi. Zdaniem Władysława Komarnickiego, Stal Gorzów wygra Derby Ziemi Lubuskiej. Jak ekspert typuje inne spotkania?

Niedzielne mecze 13. kolejki PGE Ekstraligi typuje Władysław Komarnicki, protoplast potęgi Stali Gorzów i reprezentant ziemi gorzowskiej w Senacie RP.

***

W Rybniku zapowiada się mecz na styku. Po stronie ROW-u widzę jednak większą determinację. Do tego dochodzi świetny junior Woryna, który ostatnio w Zielonej Górze jeździł jak chciał. ROW powinien nieznacznie pokonać Get Well.

Równie ciekawie powinno być w Częstochowie. Niemniej jednak, stawiam na Spartę, za którymi przemawia lepsza formacja juniorska.

Pawlicki i Kildemand cudów w sobotę nie zdziałali. Podobnie jak Emil Sajfutdinow, który pojechał jednak nieco lepiej. Dlatego uważam, że GKM poradzi sobie z Unią Leszno.

Jako Władysław Komarnicki mam prawo sądzić, że Stal Gorzoów wygra w Zielonej Górze. Jeśli popatrzymy na wyniki Grand Prix w Malilli, to wyraźnie widać że zarówno Doyle jak i Dudek nic nie pokazali. Tam musi tkwić jakiś problem. Jeśli przy wyrównanej sile drużyn, dwóch zawodników cieniuje, to mam prawo postawić taki wynik.

Moje typy:

ROW Rybnik - Get Well Toruń 46:44
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 44:46
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 47:43
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów 44:46

ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogodyPolecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>

Czy Władysław Komarnicki trafi wszystkich zwycięzców tej kolejki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)