Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Jędrzejak i Sławomir Drabik WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak i Sławomir Drabik

Kara meczu dla Tomasza Jędrzejaka

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Tomasz Jędrzejak nie wystąpi w najbliższym meczu ligowym Betard Sparty Wrocław. To kara za czerwoną kartkę otrzymaną podczas finału Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Zawodnik wrocławskiego klubu został ukarany za odepchnięcie Adriana Miedzińskiego, po tym jak doszło do wypadku trójki żużlowców w pierwszym łuku (leżał także Szymon Woźniak).

Zgodnie z regulaminem, za czerwoną kartkę Tomasz Jędrzejak musi pauzować w najbliższym meczu ligowym swojego zespołu. Oznacza to, że nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu Betard Sparty Wrocław z Cash Broker Stalą Gorzów. 

KOMUNIKAT NR 80/2017
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Tomasz Jędrzejak podczas finału MPPK w dniu 23.07.2017 r. w Ostrowie Wielkopolskim został ukarany "czerwona kartką" i zgodnie z RSŻ art. 77 zawodnik otrzymuje karę meczu polegającą na zakazie startu w najbliższych zawodach ligowych co do daty kalendarzowej.

ZOBACZ WIDEO Maksym Drabik: Na świętowanie nadejdzie czas po sezonie (WIDEO)TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Tomasz Jędrzejak został słusznie ukarany czerwoną kartką?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

×
    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL